Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

83.Pardubická juniorka klepe na dveře

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Od neděle 7.8. se opět v pardubickém areálu odehraje nejslavnější a nejkvalitnější turnaj v mládežnických kategoriích.
Mám na mysli "PARDUBICKOU JUNIORKU". V historii tohoto turnaje,která trvá již 83 let ,není v Čechách tenista,který by netoužil tento turnaj vyhrát nebo si jej alespoň zahrát. V letošním roce se na juniorku (MČR dorostu) zatím z našeho oddílu kvalifikovala čtveřice.
Je zajimávé jaké šance jím dáva tenisový odborníci na stránkách protenis.

David Kiss (1995 TC-MJ Tenis)
Juniorku hraje poprvé a ještě bude mít dvě možnosti si jí zahrát.Pro Davida je velkým zážitkem si tento turnaj zahrát a každé vyhrané kolo bude pro něj úspěchem.

Martin Kobza (1993, TC MJ-Tenis)
Odchovanec brněnského tenisu se vypracoval v solidního hráče, který je schopný pravidelně bodovat na turnajích ITF. Uvidíme, jak bude hrát s českými hráči. Kobza má jistě ambice jít alespoň do semifinále.

Tomáš Prokop (1993, )
Před dvěma lety byl Tomáš v Pardubicích v semifinále, kde prohrál s Robertem Rumlerem až v tiebreaku třetího setu. Po dvou letech se vrací na Juniorku a nebude to mít lehké. Je však dnes zkušenější a také zrychlil svou hru. Další z favoritů na celkové vítězství.

Klára Fabíková (1993, TC MJ-Tenis)
Klára se potýká v průběhu posledních dvou let s kolísavou formou. Nyní se však zdá, že bomberka z Brna je zpátky a ve velké formě, což potvrdila vítězstvím na turnaji ITF1 v Linzi. Klára byla před dvěma lety v semifinále, kde ji vůbec nevyšel zápas s Martinou Boreckou a loni vypadla hned ve svém prvním zápase. Klára bude patřit mezi favoritky na vítězství, ale pořád je tu fakt, že finále se hraje na centrálním kurtu, kde Klára utrpěla v posledních dvou letech již zmiňované porážky.

O Pardubické juniorce Vás budu informovat na našich stránkách ,protože jde o mimořádný turnaj a naši hráči a hráčka nejsou bez šance na dobrý výsledek. Klárce,Martinovi,Davidovi a Tomovi přeji hodně štěstí .

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se