Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Adam a Klárka Fabíkovi – přeborníci JTS 2010

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Výborně si vedli sourozenci Fabíkovi na KP JTS v kategorii dospělých.
Adam nenašel na turnaji v Jihlavě přemožitele a výbornou hrou si vybojoval postup na MČR, kam si zajistil postup pouze vítěz turnaje. Adam si v semifinále poradil s Šafránkem Václavem 7:6 6:0 a ve finále na něj nestačil Kašpar, kterého porazil 6:3 6:2. Adam si k vítězství ve dvouhře připsal i vítězství ve čtyřhře, kde vyhrál s dalším hráčem našeho oddílu Studeným nad dvojicí Hradský – Kozelský 6:3 3:6 1:0.
V Lužánkách se konal KP žen a jako čtvrtá nasazená vstoupila do turnaje Klárka Fabíková. Za svým bratrem nechtěla zůstat pozadu a od začátku turnaje předváděla výborné výkony, které gradovaly ve vítězném finále, kde porazila Plachou hladce ve dvou setech 6:3 6:0.
Oběma sourozencům gratuluji k titulu „PŘEBORNÍKA“. Nemalou zásluhu na jejich dobrých výkonech má trenér Jan Kadula a i jemu patří gratulace.

Souběžně s KP dospělých se konaly i KP staršího žactva. V kategorii chlapců si vedl velice dobře hráč našeho oddílu Radim Barták. Postoupil do semifinále, kde ve třísetové bitvě prohrál s pozdějším vítězem Vrbou.
V kategorii dívek si na kurtech ŽLTC Brno, vedla dobře ve čtyřhře Hanka Uhrová, která si společně s Kvapilovou, vybojovala krásné druhé místo. Ve finále byly nad jejich síly Kolářová s Cíchovou, kterým podlehly po velkém boji 6:1 6:7 8:10.

Všem našim medajlistům gratuluji a na dalších turnajích hodně štěstí.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se