Adriana Černá výborně ve Znojmě

Ve Znojmě se konal ve dnech 10.-12.8. turnaj dorostenek kategorie „C“ a ve startovním poli byla i naše Adriana Černá. Adriana byla na turnaji nasazená jako dvojka.
Adriana měla v prvním kole volný los a ve druhém si poradila s Dvořáčkovou 6:1 3:6 6:3. Ve třetím kole, které bylo zároveň semifinále měla za soupeřku hráčku Hubenou. Adriana opět bojovala ve třech setech a vyhrála 6:4 3:6 6:3.
Finálové utkání s Nygrynovou nezačala Adriana dobře a prohrála hladce první set .Ve druhém se její hra zlepšila a zápas se rozhodoval v setu třetím. Tam měla více sil Nygrýnová a po výsledku 6:0 4:6 6:1 se stala vítězkou turnaje.
Adriana si ale ze Znojma přece jen vítězství odvezla. Společně s Nygrynovou porazily ve finále dvojici Najnarová – Truhlářová 6:4 6:1.
Za předvedené výkony Adrianě gratuluji a na dalších turnajích hodně štěstí.