Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Babytenisté vybojovali na MČR 3.místo

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Poslední kdo zasáhl do soutěžních utkání v letošní sezóně bylo družstvo našich baby tenistů. V Praze na ČLTK se konalo 10.10. MČR v této věkové kategorii. Naši hráči se probojovali mezi poslední čtyři družstva a hrací systém jím do cesty o finále postavil velice silné družstvo Sparta-OLYMP Praha. Oporou našeho soupeře byla Lucka Kaňková, která se možná v rozhodujícím zapase celého utkání utkala s Evženem Holišem. Evžen vedl 5:3, ale ani tohle vedení nestačilo a porážka 5:7 znamenala vyrovnání na 1:1. O první bod se postaral po dobrém výkonu David Sedlář. Ve třetím utkání prohrál Jakub Doležal po velkém boji 6:7 s Beránkovou a na 1:3 upravila Cajthamlová, když porazila našeho Podsedníka 6:0. Naši ještě dokázali snížit na 2:3, ale dvojice Kaňková-Cajthamlová získala čtvrtý bod.
Naši byli po nečekané porážce otřeseni a v boji o třetí místo museli proti Rožnovu bojovat až do posledního míčku. Nakonec své soupeře porazili a získali bronzové medaile z MČR. Tento výsledek byl i koncem silné generace ročníku narození 2000 v před žákovských kategoriích.
Hodně štěstí v mladším žactvu přeji Sedlářovi, Holišovi, Doležalovi, Kadulové, Pozdenkové, Konečné a děkuji za vzornou representaci TC-MJ TENIS.

MJ

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se