18.12.1995
Slovan Ivančice (hostování TC-MJ Tenis)
hráčka č.1 CZ žebříčku v ročníku 1995 (cztenis.cz)
hráčka č.7 CZ žebříčku mezi dorostenkami, ročník 1992 a mladší (cztenis.cz)
na žebříčku Tennis Europe aktuálně na 21.místě v Evropě (žebříček po 12.týdnu 2010)
a na závěr žebříček ITF Juniors a 336.místo na světě (k 29.3.2010)

Nestává se příliš často, abych psal na našich stránkách o hráči nebo hráčce, kteří nenosí u svého jména klubovou příslušnost TC-MJ tenis. Rozhodl jsem se však udělat výjimku.
Před pěti lety se v našem klubu zaregistrovala dívenka z Ivančic Bára Krejčíková. Po jednom roce za mnou přišla její maminka z prosbou jestli bych její dceru nepustil na přestup do jejího rodného města Ivančic. Souhlasil jsem a Barča se z našeho oddílu přesunula do svého rodiště. Před letošní sezónou za mnou přišla její maminka znovu, jestli by se mohla Barča připravovat v našem klubu. Znovu jsem souhlasil.

Barča zakončila zimní sezónu opravdu na výbornou. Na turnaji ETA 2 do 16 let v Milovicích, který se konal od 11.3. se probojovala do semifinále, kde prohrála velice dobře rozehraný zápas se Schweinerovou 6:4 5:7 6:2.
Její chuť vyhrát mezinárodní turnaj byla velká. Proto se koncem března zúčastnila turnaje v Trenčianský Teplicích. Turnaj kategorie ETA 16 začala Bára výborně a v prvním kole si poradila s Rybárovou 6:2 6:1. Ve druhém kole nadělila v prvním setu Maďarce Maroki kanára a ve druhém zvládla koncovku a po výsledku 6:0 6:4 postoupila do čtvrtfinále. Ve čtvrtfinále si poradila s Jurákovou (SK) 6:1 6:4 a o postup do finále doslova „přejela“ další Slovenku Staníkovou 6:1 6:0.
Finálový zápas proti Srbce Banicevic byl dlouho vyrovnaný a Barča nakonec vyhrála první set 7:5. Ve druhém setu byla Bára jasně lepší hráčkou a vyhrála 6:3 a stala se vítězkou celého turnaje.
To Báře ještě nestačilo a hned ze Slovenska se přesunula do Šlapanic, kde v den finálového vítězství začínal turnaj dorostenek. Bára měla v prvním kole volno tak dokázala zvládnout přesun a ve druhém kole si poradit s Žáčkovou lehce 6:2 6:2. V kole třetím nedala žádnou šanci Neužilové a po výsledku 6:1 6:0 postoupila do semifinále. Semifinálový zápas s Hrabalovou nezačala dobře a prohrávala 0:3. Set otočila na 6:3, ale začátek druhého setu znovu nezvládla a prohrávala 0:4. Za tohoto stavu znovu dokázala, že je bojovnice a otočila set na 7:6 a postoupila do finále. Ve finále si lehce poradila s Neradovou a mohla v průběhu třech dnů slavit druhé turnajové vítězství.
Společně s další hráčkou našeho oddílu Petrou Belzovou si připsala i vítězství ve čtyřhře.
Bára Krejčíková bude v letošním roce posilou našeho družstva dospělých a dorostu.
Závěrem Báře gratuluji a přeji, aby se jí dařilo nejen na turnajích, ale i v zápasech za TC-MJ tenis.