Belzová a Barták kralovali na Kraví hoře

Na kraví hoře se konal ve dnech 23.-25.4. turnaj dorostenců a dorostenek. Před začátkem soutěží družstev prokázala velice dobrou formu dvojice Petra Belzová a Radim Barták.
Petra si ve druhém kole poradila s Pekařovou 6:3,6:4 a postup do semifinále přehrála hladce Šterclovou 6:2,6:1.Její semifinálová soupeřka z TC Brno Kováčová vyhrála první set 7:6,další dva sety vyhrála Petra 6:2,6:4 a probojovala se do finále. Ani ve finále nevyšel Petře začátek zápasu a s Knollovou prohrála první set . Stejně jako v semifinále tak i ve finále dokázala zápas otočit a po setech 3:6,6:4,6:0 se mohla radovat z vítězství.
Společně s Kováčovou vyhrála i čtyřhru , když si ve finále poradily s dvojicí Pešková/Hubená 6:0,6:0.
Radim měl v prvním kole hodně práce s Poušem. První set prohrál 3:6 a ve druhém musel bojovat v „tajbrejku“. Nakonec po setech 3:6,7:6,6:2 postoupil do druhého kola proti Mišturikovi. Radim nedal svému soupeři šanci a vyhrál 6:2,6:2. O postup do semifinále zaskočil Radima o dva roky mladší Jirka Balun. Naštěstí se po prvním setu Radim probral a po setech 2:6,6:2,6:1 postoupil mezi poslední čtyři.
Semifinálový soupeř Stroupek nedokázal držet s Radimem krok a po setech 6:2,6:2 bylo jasné ,že finále proti Haldinovi si zahraje Radim. Finále bylo od začátku jednoznačnou záležitostí a po setech 6:1,6:2 se stal Radim vítězem turnaje.
Společně s Fuksou se Radim probojoval i do finále čtyřhry,kde si poradili s dvojicí Hartl/Nguyen 6:1,6:2.