BT MJ Babolat Tour 19.7.09 na TC-MJ

BT MJ Tour. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

V neděli 19.7. se na kurtech v Lužánkách uskutečnil další turnaj letošního okruhu dětí do 9-ti let. Na kurtech v lužáneckém parku se sešla nebývalá účast. Více jak 50 dětí dalo vzpomenout na doby, které znají již jen pamětníci a ti vzpomínají jak na turnajích bývalo živo. Doufám, že tento turnaj nebyl jen ojedinělým jevem, ale náznakem vzrůstajícího zájmu o tento krásný, ale náročný sport.
V kategorii chlapců se z vítězství radoval hráč našeho oddílu Evžen Holiš, který si ve finále poradil se Zapletalem z Prostějova hladce 6:1. Další hráči našeho oddílu Sedlář obsadil páté místo a Podsedník spolu s Rybářem přes dobré výkony skončili ve druhé polovině startovního pole.
V kategorii dívek se z vítězství radovala Lucka Kaňková, která letos na turnajích nenašla přemožitelku. Cestu za dalším turnajovým vítězstvím jí ve finále chtěla zkomplikovat Slovenka Šenkarová, která jí podlehla až po velkém boji 4:6.
Náš oddíl měl v kategorii dívek pouze Veroniku Pozdenkovou, která tentokrát skončila ve druhé polovině startovního pole.
Všem našim hráčům přeji na dalších turnajích dobré výkony a všem, kteří se zúčastnili tohoto turnaje hezký zbytek prázdnin a hodně radosti s tenisem.

MJ

Několik málo fotografii ve fotogalerii [zde]

Kompletní informace, výsledky, termínová listina atd najdete v sekci BT MJ Tour [zde]

Další turnaj BT MJ Babolat Tour pořádá TK Neridé ve dnech 25. a 26.7. Informace a přihlášky na tel. 603203842 p.Jiroušek případně na email r.jirousek@centrum.cz