Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

BT MJ Babolat Tour MASTERS zima 2009 / 2010 – výsledky

BT MJ Tour. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

Pořadí MASTERS
1 Barnat Jiří Sparta Praha 1 Morvayová Viktória Bratislava
2 Podsedník Dominik TC-MJ 2 Homolková Nikola Prostějov
3 Krajčír Tomáš Svatý Ján 3 Nováková Eliška Moravská Slavia
4 Drdla Lukáš Prostějov 4 Wojciková Viktórie Ostrava
5 Gondor Ivo Humenné 5 Fonód Lila Komárno
6 Václavek Tomáš TC-MJ 6 Ondrejčeková Klára Žilina
7 Najman Erik Uh.Brod 7 Šebestová Ivana Ostrava
8 Kubík Tomáš Martin 8 Huňková Denisa Prostějov
9 Bálint Richard Prostějov 9 Skládalová Barbora Prostějov
10 Pozdenkov Petr TC-MJ 10 Pospíšilová Veronika TC-MJ

 

MASTERS BT MJ Babolat Tour 2009 / 2010 HOŠI sk.A 10.-11.4.2010
  Podsedník Dominik Gondor Ivo Drdla Lukáš Václavek Tomáš Bálint Richard #
PD – TC-MJ   6:3 6:3 6:2 6:2 1
GI – Humenné 3:6   4:6 6:3 6:4 3
DL – Prostějov 3:6 6:4   6:7 6:2 2
VT – TC-MJ 2:6 3:6 7:6   6:3 4
BR – Prostějov 2:6 4:6 2:6 3:6   5

 

MASTERS BT MJ Babolat Tour 2009 / 2010 HOŠI sk.B 10.-11.4.2010
  Barnat Jiří Najman Erik Krajčír Tomáš Kubík Tomáš Pozdenkov Petr #
BJ – Sparta Pha   6:4 6:3 6:3 6:2 1
NE – Uh.Brod 4:6   3:6 6:3 6:3 3
KT – Svatý Ján 3:6 6:3   6:4 6:3 2
KT – Martin 3:6 3:6 4:6   6:3 4
PP – TC-MJ 2:6 3:6 3:6 3:6   5

 

MASTERS BT MJ Babolat Tour 2009 / 2010 DÍVKY sk.A 10.-11.4.2010
  Morvayová Viktória Šebestová Ivana Ondrejčeková Klára Nováková Eliška Pospíšilová Veronika #
MV – Bratislava   6:2 6:4 6:2 6:2 1
ŠI – Ostrava 2:6   6:4 4:6 7:5 3
OK – Žilina 4:6 4:6   7:6 6:2 4
NE – MS Brno 2:6 6:4 6:7   6:2 2
PV – TC-MJ 2:6 5:7 2:6 2:6   5

 

MASTERS BT MJ Babolat Tour 2009 / 2010 DÍVKY sk.B 10.-11.4.2010
  Fonód Lilla Homolková Nikola Wojciková Viktórie Huňková Denisa Skládalová Barbora #
FL – Komárno   3:6 5:7 6:7 6:2 4
HN – Prostějov 6:3   6:2 6:3 6:3 1
WV – Ostrava 7:5 2:6   6:4 6:2 2
HN – Prostějov 7:6 3:6 4:6   6:3 3
SB – Prostějov 2:6 3:6 2:6 3:6   5

 

ZÁPASY O KONEČNÉ POŘADÍ
SEMIFINÁLE HOŠI
PODSEDNÍK vs KRAJČIR 6:2 4:6 10:2
BARNAT vs DRDLA 6:2 6:2
SEMIFINÁLE DÍVKY
MORVAYOVÁ vs WOJCIKOVÁ 6:4 6:4
NOVÁKOVÁ vs HOMOLKOVÁ 6:3 6:2
o 5 – 8. místo HOŠI
GONDOR vs KUBÍK 6:3 6:3
VACLAVEK vs NAJMAN 6:2 6:3
o 5 – 8. místo DÍVKY
FONÓD vs ŠEBESTOVÁ 2:6 7:5 10:2
ONDREJČEKOVÁ vs HUŇKOVÁ 6:3 6:2
FINÁLE HOŠI
BARNAT vs PODSEDNÍK 7:5 2:6 15:13
FINÁLE DÍVKY
MORVAYOVÁ vs HOMOLKOVÁ 6:4 4:6 10:8
o 3. místo HOŠI
KRAJČÍR vs DRDLA 6:2 7:5
o 3. místo DÍVKY
NOVÁKOVÁ vs WOJCIKOVÁ 4:6 7:5 10:5
o 5. místo HOŠI
GONDOR vs VÁCLAVEK 7:5 6:4
o 5. místo DÍVKY
FONÓD vs ONDREJČEKOVÁ 7:6 6:4
o 7.místo HOŠI
NAJMAN vs KUBÍK 7:6 7:6
o 7. místo DÍVKY
ŠEBESTOVÁ vs HUŇKOVÁ 6:4 6:3
o 9. místo HOŠI
BÁLINT vs POZDENKOV 6:3 6:3
o 9. místo DÍVKY
SKLÁDALOVÁ vs POSPÍŠILOVÁ 6:2 6:7 10:2
 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se