BT MJ Babolat Tour zima 2009 / 2010 zahájen

BT MJ Tour. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

Podsedník a Slovenky vládly

V konkurenci 34 hráčů a hráček byl zahájen zimní BT MJ BABOLAT TOUR.
V kategorii chlapců si vedl na výbornou hráč našeho oddílu Dominik Podsedník, který se pod vedením svého trenéra Kartuse, připravil ze všech nejlépe. Nejprve si v semifinále poradil s výborný Brücknerem 4:2 a ve finále porazil překvapení turnaje Václavka 4:0. Třetí místo vybojoval zaslouženě Brückner, který porazil Kubíka ze Slovenska. Z našich hráčů se ještě zúčastnili Zourek a Pozdenkov, ale skončili ve druhé desítce.
V kategorii chlapců se Slováci na stupně vítězů neprosadili, ale všechno si vynahradili v kategorii dívek. Do finále se probojovali dvě Slovenky, Morvayová a Fonod. Ve finále výborné úrovně se nakonec radovala Morvayová 4:3. V boji o třetí místo se z vítězství radovala Šebestová, která porazila Skládalová.
Naše hráčky Pospíšilová a Krejčí se do první desítky neprobojovali, ale bojovali.

Našim hráčům a hráčkám patří dík za representaci našeho oddílu.

Další turnaj se koná 9.-10.1.2010 opět v hale ve Šlapanicích a na vaší účast se těší
Michal Juda

Průběžné výsledky BT MJ Babolat Tour zima 09 / 10 v kategorii

chlapci [zde]

dívky [zde]

fotogalerie z turnaje [zde]

online přihlášky na turnaj 9.-10.ledna 2010, který se bude konat opět pod křídly TC-MJ tenis [zde]