BT MJ Babolat Tour zima 2011 zahájena

BT MJ Tour. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

V tenisové hale ve Šlapanicích byl zahájen VII.ročník zimního okruhu dětí do 9-ti let. Na prvním turnaji se sešlo 22 chlapců a 11 dívek.
V kategorii chlapců si nejlépe vedl hráč Pokorný z Bratislavy, který ve finále porazil hráče Vítka 4:2. V boji o třetí místo se prosadil další slovenský hráč Magdolen, který si poradil s hráčem Šmedkem 4:2.
V kategorii dívek si vedla nejlépe hráčka s Pluhařová z Ostravy, která reprezentovala klub Prostějov, když ve finále porazila Vyroubalovou z Prostějova 4:2. V boji o třetí místo si další hráčka Prostějova Huňková poradila s Uherkovou z TC Brno 4:0.
Z hráčů našeho oddílu se nejlépe dařilo Kateřině Krejčí a Petru Pozdenkovi, kteří shodně obsadili sedmé místa.
Další turnaj se uskuteční 16.1. v tenisové hale Boby v Brně. Na tento turnaj jsou všichni hráči a hráčky zváni v hojném počtu.