Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

BT MJ Babolat v Prostějově 2.-3.7.

BT MJ Tour. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

V Prostějově se konal ve dnech 2.-3.7. čtvrtý turnaj letošního okruhu dětí do 9-ti let BT MJ BABOLAT. Do krásného areálu v Prostějově si našlo cestu 21 chlapců a 17 dívek.
V kategorii chlapců jsme měli trojici Pozdenkov,Zavřel a Madle . Konkurence byla výborná a z průběžné tabulky, po odehraných třech turnajích, nechyběl z první desítky nikdo .
Hráči byli rozlosováni do čtyř skupin (tři pětičlenné a jedna šestičlenná). Do čtvrtfinále si zajistili postup první dva hráči z každé skupiny. K naší radosti se to podařilo i dvojici Pozdenkov,Zavřel. Madle musel ze zdravotních důvodů z turnaje odstoupit. Výborně si vedla naše dvojice i ve čtvrtfinále . Zavřel si poradil s Tejkalem a Pozdenkov porazil Habodu.
V semifinále se proti sobě postavila dvojice našich hráčů a v dramatické koncovce se z vítězství 4:3 radoval Lukáš Zavřel. Ve finále nestačil Lukáš na Palovič ,na Lukáše zbylo sice „jen“ druhé místo ,které je něho velkým úspěchem . Čtvrté místo nakonec obsadil Petr Pozdenkov. V celkovém hodnocení okruhu patří našim hráčům umístění v první desítce: Pozdenkov (4),Zavřel (7),Madle (10).
V kategorii dívek naše hráčky nestartovaly . Vítězkou turnaje dívek se stala hráčka Nováková Klára z Plzně ,když ve finále porazila Katku Kocí z Brna 4:3. Třetí místo vybojovala domácí Huňková.

Další turnaj letošního okruhu se hraje 16.7. na kurtech v Brně Lužánkách. Těším se na vaší účast.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se