Výsledky turnajů BT MJ Wilson 2004/05 zima chlapci [zde] dívky [zde]

Masters 2004/05 chlapci [zde] dívky [zde] smíšená čtyřhra [zde]

Chlapci
Poř.  Jméno 
 Oddíl 
 Ročník   1.
turnaj 
 2.
turnaj 
 3.
turnaj 
 4.
turnaj 
 5.
turnaj 
 6.
turnaj 
od-
počet
Po
odečtu
Celkem
1
Nagy Oliver
Šamorín
96
16
19
15
17
16
0
0
83
83
2
Neumann Jakub
Znojmo
96
17
16
0
13
14
10
0
70
70
3
Vrba Daniel
Brno
96
18
17
13
14
0
0
0
62
62
4
Majda Marek
Brno
96
14
15
8
12
12
7
-7
61
68
5
Barták Radim
TC-MJ Tenis
96
14
15
10
10
12
3
-3
61
64
6
Kolář Zdenek
Bystřice n/P
96
10
18
7
9
12
9
-7
58
65
7
Kratochvíla Filip
Bratislava
96
0
11
14
15
8
8
0
56
56
8
Neugebauer Tomáš
Žamberk
97
0
15
12
0
14
11
0
52
52
9
Skřenek Ivo
Znojmo
96
16
0
0
16
15
0
0
47
47
10
Oros Saša
Žamberk
96
8
9
6
11
12
6
-6
46
52
11
Opletal Petr
Žamberk
96
14
10
11
0
7
0
0
42
42
12
Simek Zdenek
Znojmo
96
5
7
1
4
4
5
-1
25
26
13
Rehberger Jan
Znojmo
96
5
0
0
8
6
5
0
24
24
14
Hložek Ondřej
Kyjov
96
0
15
3
5
0
0
0
23
23
15
Musil Marcel
Trnava
96
0
7
5
7
0
0
0
19
19
16
Jelinek Josef
Olomouc
96
10
7
0
0
0
0
0
17
17
17
Mrnka Michal
Kyjov
96
0
0
9
6
0
0
0
15
15
18
Rikl Filip
Olomouc
96
14
0
0
0
0
0
0
14
14
19
Lom Denis
Žamberk
96
0
9
5
0
0
0
0
14
14
20
Navrátil David
Bystřice p/Hos.
97
2
7
2
0
0
0
0
11
11
21
Lichnovský Marian
Bratislava
96
8
0
0
0
0
0
0
8
8
22
Nešťák Dominik
Žamberk
96
0
2
0
0
6
0
0
8
8
23
Balun Jonáš
Hodonín
96
0
0
0
0
4
2
0
6
6
24
Rikl Patrik
Olomouc
99
5
0
0
0
0
0
0
5
5
25
Kopřiva Vít
Fulnek
97
5
0
0
0
0
0
0
5
5
26
Janoušek Pavel
Letovice
97
0
0
0
0
4
0
0
4
4
27
Sadílek Tomáš
Žamberk
96
0
0
0
0
4
0
0
4
4
28
Malý Dominik
Brno
96
0
3
0
0
0
0
0
3
3
29
Dubovský Jakub
Znojmo
97
0
0
0
3
0
0
0
3
3
30
Vejtasa David
Znojmo
96
2
0
0
0
0
0
0
2
2
31
Nguyen Milan
TC-MJ Brno
97
0
1
0
0
0
1
0
2
2
32
Procházka Tomáš
Znojmo
97
0
0
0
2
0
0
0
2
2
33
Malý Patrik
Znojmo
96
0
0
0
1
0
0
0
1
1
Dívky
1
Hercegová Linda
Trnava
96
8
16
13
0
9
15
0
61
61
2
Roučková Kristýna
Světlá nad Sáz.
96
0
13
12
11
8
14
0
58
58
3
Šrámková Rebeca
Bratislava
96
0
10
11
14
5
12
0
52
52
4
Komlošová Michaela
Hodonín
96
6
11
8
8
6
7
-6
40
46
5
Hönigová Sandra
Brno
96
7
15
0
15
0
0
0
37
37
6
Stloukalová Katka
Brno
97
5
7
5
10
0
10
0
37
37
7
Vávrová Petra
Žamberk
97
2
8
10
9
3
5
-2
35
37
8
Melounová Petra
Havlíčkův Brod
97
4
0
0
13
7
6
0
30
30
9
Struhárová Nikola
Kyjov
96
3
4
9
7
4
0
0
27
27
10
Kůlová Andrea
Praha
96
0
14
0
0
0
13
0
27
27
11
Neugebauerová Niki
Žamberk
96
2
9
6
5
0
2
0
24
24
12
Kopetková Aneta
TC-MJ Brno
96
0
3
7
12
0
0
0
22
22
13
Kršková Adriána
Senice
97
0
0
4
6
0
9
0
19
19
14
Franková Nikola
Žamberk
96
0
12
0
0
0
3
0
15
15
15
Kvapilová Hana
Vysoké Mýto
97
0
0
0
0
0
11
0
11
11
16
Paukertová Věra
Mor. Slávia
97
0
2
3
4
0
0
0
9
9
17
Spišáková Diana
Komárno
97
0
0
0
0
0
9
0
9
9
18
Kuderová Lucie
Mor. Slávia
96
0
5
0
3
0
0
0
8
8
19
Novotná Karolína
Znojmo
97
0
0
0
1
2
5
0
8
8
20
Dobšíková Kateřina
Brno
97
0
6
0
0
0
0
0
6
6
21
Kočí Barbora
Hodonín
96
0
0
2
2
0
0
0
4
4
22
Černá Michaela
Prostějov
97
0
1
0
0
0
0
0
1
1
23
Mančíková Regína
Uh. Hradiště
97
0
0
1
0
0
0
0
1
1
24
Skoupá Michaela
Letovice
96
0
0
0
0
1
0
0
1
1
25
Fajnarová Anna
Komárno
97
0
0
0
0
0
1
0
1
1

 

Chlapci 

Skupina A Nagy Neugebuer Kratochvíl Kolář Pořadí
Nagy Oliver X 4:2, 4:2 4:1, 4:2 4:0, 4:0 1
Neugebauer Tomáš 2:4, 2:4 X 3:4, 2:4 4:1, 4:1 3
Kratochvíla Filip 1:4, 2:4 4:3, 4:2 X 4:1, 4:3 2
Kolář Zdenek 0:4, 0:4 1:4, 1:4 1:4, 3:4 X 4

Skupina B Vrba Neumann Majda Barták Pořadí
Vrba Daniel X 4:2, 4:1 4:2, 4:2 4:0, 4:0 1
Neumann Jakub 2:4, 1:4 X 4:0, 4:1 4:2, 4:2 2
Majda Marek 2:4, 2:4 0:4, 1:4 X 0:4, 1:4 4
Barták Radim 0:4, 0:4 2:4, 2:4 4:0, 4:1 X 3

o soupeři výsledek
Finále Nagy Neumann 4:0, 4:0
Kratochvíla Vrba 4:1,4:0
1.místo Nagy Kratochvíla 4:0, 4:1
3.místo Vrba Neumann 4:0, 4:1
5.místo Neugebauer Barták 4:1, 4:2
7.místo Kolář Majda 4:0, 0:4 (10:7)

Dívky

Skupina A Hercegová Roučková Šrámková Vávrová Pořadí
Hercegová Linda X 4:0, 4:2 4:1, 4:2 4:0, 4:1 1
Roučková Kristýna 0:4, 2:4 X 4:1, 4:2 4:0, 4:1 2
Šrámková Rebeca 1:4, 2:4 1:4, 2:4 X 4:1, 3:4 3
Vávrová Petra 0:4, 1:4 0:4, 1:4 1:4, 4:3 X 4

Skupina B Hönigová Kůlová Komlošová Stloukalová Pořadí
Hönigová Sandra X 4:1, 1:4
(11:9)
4:0, 4:0 4:0, 4:0 1
Kůlová Andrea 1:4, 4:1
(9:11)
X 4:0, 4:0 4:0, 4:0 2
Komlošová Michaela 0:4, 0:4 0:4, 0:4 X 4:1, 4:1 3
Stloukalová Katka 0:4, 0:4 0:4, 0:4 1:4, 1:4 X 4

o soupeři výsledek
Finále Hercegová Kůlová 4:0, 4:2
Hönigová Roučková 4:1,4:1
1.místo Hönigová Hercegová 1:4, 4:3 (10:7)
3.místo Kůlová Roučková 4:1, 2:4 (7:3)
5.místo Šrámková Komlošová 4:0, 4:0
7.místo Vávrová Stloukalová 1:4, 4:1 (10:5)

Smíšená čtyřhra

Skupina A Stloukalová
Majda
Komlošová
Kolář
Vávrová
Neugebauer
Hercegová
Nagy
Pořadí
Stloukalová, Majda X 4:3 4:1 1:4 2
Komlošová, Kolář 3:4 X 3:4 1:4 4
Vávrová, Neugebauer 1:4 4:3 X 0:4 3
Hercegová, Nagy 4:1 4:1 4:0 X 1

Skupina B Hönigová
Barták
Roučková
Vrba
Šrámková
Kratochvíla
Kůlová
Neumann
Pořadí
Hönigová, Barták X 4:2 4:1 3:4 2
Roučková, Vrba 2:4 X 0:4 4:2 4
Šrámková, Kratochvíla 1:4 4:0 X 2:4 3
Kůlová, Neumann 4:3 2:4 4:2 X 1

o soupeři výsledek
1.místo Hercegová, Nagy Kůlová, Neumann 4:0
3.místo Majda, Stloukalová Hönigová, Barták 0:4
5.místo Vávrová, Neugebauer Kratochvíla, Šrámková 4:3
7.místo Komlošová, Kolář Vrba, Roučková 0:4