Turnaj žákyň do 9 let ve dnech 27.- 29.8.2004 Turnaj žákyň do 9 let ve dnech 27.- 29.8.2004
MASTERS ČR – Baby Tour TC MJ WILSON 2004 MASTERS ČR – Baby Tour TC MJ WILSON 2004

Turnaje se účastilo 10 dívek, rozdělených do dvou skupin.
Hrálo se na 2 sety a pak o pořadí.

Skupina "A"

 
Jméno
ročník
nas.
oddíl.
1.
2.
3.
4.
5.
Sety
Gamy
Pořadí
 1. 
 Petra
 Uberalová
95
1
Blava
     X     
5:7
5:7
6:3
6:1
6:1
6:1
6:0
6:1
6:2
46:21
 2. 
2.
 Sandra
 Hönigová     
 96 
 4 
Brno
7:5
7:5
     X     
6:4
2:6
6:0
6:1
6:2
6:0
 7:1 
 46:23 
 1. 
3.
 Gábina
 Pantůčková
96
5
 Brno 
3:6
1:6
4:6
6:2
     X     
6:4
6:1
6:0
6:0
5:3
 38:25 
 3. 
4.
 Radka
 Slavíčková
95
7
 Uh.Brod 
1:6
1:6
0:6
1:6
4:6
1:6
     X     
6:7
0:2(skr)
0:8
14:45
5.
5.
 Adélka
 Žáčková
95
 10 
TC-MJ
0:6
1:6
2:6
0:6
0:6
0:6
7:6
2:0(skr)
     X     
2:7
12:42
4.

Skupina "B"

 
Jméno
ročník
nas.
oddíl.
1.
2.
3.
4.
5.
Sety
Gamy
Pořadí
 1. 
 Tereza
 Hejlová
95
  2  
Ostrava
     X     
1:6
7:6
6:0
6:1
6:1
6:0
6:2
6:1
7:1
44:17
 2. 
2.
 Andrea
 Matějíčková 
 95 
 3 
Uh.Brod
6:1
6:7
     X     
6:0
6:1
6:0
6:0
6:0
6:0
 7:1 
  48:9  
 1. 
3.
 Barbora
 Krejčíková
95
6
 Ivančice 
0:6
1:6
0:6
1:6
     X     
6:2
6:0
6:1
6:0
4:4
26:27
 3. 
4.
 Bára
 Štefková
95
8
Olomouc
1:6
0:6
0:6
0:6
2:6
0:6
     X     
6:2
4:6
1:7
13:44
4.
5.
 Klára
 Truhlářová
95
 9 
Znojmo
2:6
1:6
0:6
0:6
1:6
0:6
2:6
6:4
     X     
1:7
14:42
5.


zápas o 1. místo
Andrea Matějíčková – Tereza Hejlová
6:0, 6:1
zápas o 3. místo
Sandra Hönigová – Petra Uberalová
6:0, 7:5
semifinále
Sandra Hönigová – Tereza Hejlová
6:2, 6:4, (6:10)
Radka Matějíčková – Petra Uberalová
6:3, 6:0
zápas o 5. místo
Barbora Krejčíková – Gabriela Pantůčková
2:6, 3:6
zápasy o 5. – 8. místo
Gabriela Pantůčková- Bára Štefková
6:3, 6:1
Barbora Krejčíková – Adélka Žáčková
6:4, 6:3
zápas o 7. místo
Adélka Žáčková – Bára Štefková
1:6..
zápas o 9. místo
Klára Truhlářová – Radka Slavíčková
6:2

Čtyřhra výsledky

1. Pantůčková, Heilová
2. Uberalová, Matějíčková
3. Krejčíková, Hönigová
4. Žáčková, Štefková
5. Truhlářová, Slavíčková

Konečné pořadí BT MJ WILSON TOUR 2004:

  1. Andrea MATĚJÍČKOVÁ – Uh. Brod
  2. Terezka HEJLOVÁ – Ostrava
  3. Petra UBERALOVÁ – Bratislava
  4. Sandra HÖNIGOVÁ – Brno
  5. Gabriela PANTŮČKOVÁ – Brno
  6. Barbora KREJČÍKOVÁ – Ivančice
  7. Bára ŠTEFKOVÁ – Olomouc
  8. Adélka ŽÁČKOVÁ – Brno
  9. Klárka TRUHLÁŘOVÁ – Znojmo
10. Radka SLAVÍČKOVÁ – Uh. Brod