Výsledky turnajů BT MJ Wilson 2005 léto chlapci [zde] dívky [zde]

BT MJ Wilson Tour Masters 2005 chlapci [zde] dívky [zde] čtřhra [zde]

* součet 8 nejlepších dosažených výsledků

Chlapci
P. Jméno
Oddíl
Roč. 1.t. 2.t. 3.t. 4.t. 5.t. 6.t. 7.t. 8.t. 9.t. 10.t. 11.t. 12.t. 13.t. 14.t. 15.t. Celkem *
1
Nagy O.
Šamorín
96
21
12
24
26
0
0
26
0
0
0
21
22
23
0
0
175
2
Kolář Z.
Bystřice n. P.
96
17
0
16
28
18
0
22
18
0
15
17
21
0
24
20
168
3
Neumann J.
Znojmo
96
15
0
20
27
0
0
24
21
12
0
19
0
0
23
18
167
4
Vrba D.
Brno
96
20
0
22
0
17
0
25
23
9
0
20
23
0
0
0
159
5
Skřenek I.
Znojmo
96
16
0
0
24
16
6
0
22
10
16
16
20
0
27
0
157
6
Níče O.
Šumperk
96
18
5
19
0
15
5
23
19
0
0
13
18
0
25
16
153
7
Neugebauer T.
Žamberk
97
0
9
0
19
0
0
21
16
0
12
11
16
19
26
20
149
8
Hodor S.
Humenné
96
0
0
21
0
14
0
18
17
0
0
14
15
21
22
21
149
9
Kratochvíla F.
Bratislava
96
19
0
18
20
0
0
0
0
11
0
0
19
22
17
17
143
10
Kellovský D.
Ostrava
96
13
5
23
25
12
3
20
0
0
0
0
6
0
21
14
134
11
Barták R.
TC-MJ Brno
96
12
0
18
14
0
0
10
20
0
0
15
14
0
19
12
124
12
Zacha P.
Vel.Meziřičí
97
11
0
15
18
0
0
20
0
0
13
12
13
16
0
0
118
13
Majda M.
Brno
96
9
0
0
23
13
0
0
0
8
0
10
10
0
11
10
94
14
Jelínek J.
Olomouc
96
0
1
0
11
0
0
0
11
4
8
5
12
11
18
13
89
15
Štěpánek M.
BLTC Brno
96
15
0
14
22
0
0
0
0
0
0
0
0
0
20
12
83
16
Rehberger J.
Znojmo
96
0
0
14
22
0
0
2
13
7
0
0
0
0
0
16
74
17
Simek Z.
Znojmo
96
0
0
10
15
0
0
17
9
6
0
0
0
0
4
0
61
18
Děrkas Z.
V.Meziřičí
96
0
11
0
0
0
4
0
0
0
0
18
24
0
0
0
57
19
Brabec P.
Šlapanice
96
0
0
0
6
0
0
6
13
6
0
8
2
0
11
5
57
20
Haldina J.
Kroměříž
96
0
0
0
0
11
0
9
11
0
0
0
9
0
16
0
56
21
Lom D.
Žamberk
96
0
0
0
0
0
0
14
7
0
9
0
0
12
13
0
55
22
Symon B.
Kanada
96
0
0
8
8
0
0
16
0
0
0
9
5
6
0
0
52
23
Handl D.
Bystřice n. P.
96
4
0
6
10
9
0
7
0
0
0
2
0
0
12
0
50
24
Štefka J.
Olomouc
97
0
9
0
12
0
0
0
0
0
0
6
17
0
0
6
50
25
Jež J.
Brno
96
5
0
11
6
5
0
16
5
0
0
0
1
0
0
0
49
26
Šimek Š.
Praha
97
0
0
3
16
0
0
6
0
0
0
0
0
0
14
9
48
27
Jelinek Z.
Brno
96
11
0
0
7
6
1
6
0
0
0
0
0
0
8
8
47
28
Poklop L.
Praha
97
0
0
0
0
0
0
13
0
0
10
0
0
7
9
0
39
29
Mrnka M.
Kyjov
96
8
0
9
10
4
0
0
0
0
0
0
0
0
2
4
37
30
Hložek O.
Kyjov
96
2
0
0
4
8
0
12
0
0
0
0
0
0
6
3
35
31
Vagner L.
Prostějov
97
0
0
12
0
7
0
0
15
0
0
0
0
0
0
0
34
32
Lichnovský M.
Bratislava
96
0
0
0
18
10
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
31
33
Slezák V.
.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
11
20
0
0
31
34
Rozlívek J.
.
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
14
0
0
15
0
0
29
35
Kopřiva V.
Fulnek
97
0
1
0
0
0
0
0
15
0
0
7
0
0
0
0
23
36
Buřil M.
Bratislava
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
22
22
37
Salnikav D.
Praha
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
18
0
0
20
38
Salák P.
M.Budějov.
96
0
0
4
14
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
18
39
Šikuta E.
Kyjov
97
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
4
0
5
2
18
40
Neřád M.
Kroměříž
96
0
0
0
0
0
0
8
9
0
0
0
0
0
0
0
17
41
Svoboda L.
Aritma
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
17
0
0
17
42
Malý D.
Brno
96
7
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
14
43
Janoušek P.
Letovice
97
0
0
0
0
2
0
0
5
0
0
1
3
0
3
0
14
44
Malý P.
Znojmo
97
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
2
0
14
45
Rychtecky T.
Chomutov
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
14
0
0
14
46
Heller R.
Ostrava
96
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
13
47
Bezemek P.
Neride
97
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
13
0
0
13
48
Balun J.
Hodonín
96
7
0
0
2
0
0
0
1
0
0
0
0
0
1
0
11
49
Ruprecht D.
Pärdubice
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
11
50
Provarci M.
Praha
97
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
3
0
0
10
51
Naisar M.
Duchcov
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
10
52
Brzobohatý E.
Neride
97
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
9
53
Non V.
Litomyšl
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
9
54
Procházka T.
Znojmo
96
0
0
0
2
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
55
Musil A.
Jihlava
97
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
3
0
0
0
0
8
56
Musil J.
Choteč
97
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
8
57
Častečka
Jablůnkov
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
8
58
Nováček
.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
7
59
Sitař M.
Tišnov
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
7
60
Martínek J.
Brno
97
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6
61
Vodvarka O.
.
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
6
62
Hustý L.
Fr. Místek
96
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
63
Bradáč K.
Měřín
96
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
5
64
Březina M.
Cibulka
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
5
65
Karban L.
Praha
97
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
4
66
Valtr J.
Jablonec
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
4
67
Krahulík J.
Olomouc
98
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
68
Novobilský D.
Brno
96
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
69
Nedorost V.
Medlánky
96
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
70
Camrfla O.
Val.Meziřičí
96
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
3
71
Vašinka L.
Přerov
96
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
3
72
Bartel M.
Praha
97
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
3
73
Dubovský J.
Znojmo
97
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
3
74
Nguyen M.
TC-MJ Brno
97
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
75
Vach
Brno
96
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
76
Vondráš O.
Písnice
98
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
2
77
Konečný D.
Fr. Místek
96
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
78
Matějovič T.
Val.Meziřičí
96
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
79
Bartoš J.
TC Brno
96
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
80
Brožek D.
.
97
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
1
81
Vladík J.
Petrovice
98
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
1
82
Sobol M.
Znojmo
96
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
1
83
Schenk A.
Brno
98
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
Dívky
1
Hercegová L.
Trnava
96
9
0
15
14
22
0
22
0
0
0
0
26
0
0
16
124
2
Siniaková K.
Hr.Králové
96
0
0
0
0
14
0
21
0
0
9
15
19
14
17
15
124
3
Roučková K.
Světlá
96
0
0
13
13
23
0
20
0
0
0
11
23
0
0
12
115
4
Česneková Š.
Piešťany
96
0
0
0
0
21
3
16
5
10
5
7
24
10
12
10
110
5
Komlošová M.
Hodonín
96
6
0
11
12
20
0
17
8
0
0
0
25
0
7
8
108
6
Kůlová A.
Praha
96
11
0
0
15
0
0
0
10
0
11
16
27
16
0
0
106
7
Melounová P.
Havl. Brod
97
5
0
12
6
13
0
13
0
0
0
10
18
7
11
14
98
8
Strýčková A.
Cheb
96
8
0
0
7
0
0
18
7
6
7
13
20
6
16
6
96
9
Struhárová N.
Kyjov
96
7
0
9
10
18
0
10
9
8
0
0
0
11
9
0
84
10
Muchová K.
Olomouc
96
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
14
21
0
13
14
71
11
Mateková S.
Praha
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6
12
22
12
15
0
67
12
Stloukalová K.
Brno
97
2
0
0
5
11
0
12
0
4
0
2
17
5
5
4
63
13
Bébarová L.
Vyškov
96
0
0
0
0
12
5
14
6
0
3
0
17
3
1
0
61
14
Kvapilová H.
V. Mýto
97
3
0
10
9
19
0
19
0
0
0
0
0
0
0
0
60
15
Kršková A.
Senica
97
0
0
0
0
17
0
6
0
5
0
0
13
0
0
7
48
16
Knutsonová K.
USA
97
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
9
10
4
10
0
43
17
Mančíková R.
Uh.Hradiště
97
0
0
0
0
16
0
9
1
0
0
0
5
2
3
6
42
18
Haldinová D.
Kroměříž
97
0
0
0
0
0
0
4
3
7
0
0
13
0
4
10
41
19
Šrámková R.
Bratislava
96
10
0
14
11
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
35
20
Uhrová H.
Brno
97
0
0
4
0
10
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
26
21
Janečková N.
Přerov
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
14
11
25
22
Černá M.
Prostějov
97
0
0
7
0
15
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
24
23
Pekárková N.
Praha
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
15
0
0
23
24
Šterclová M.
BLTC
97
0
0
0
0
4
0
8
0
0
0
3
5
0
2
0
22
25
Doskočilová K.
Brno
96
5
0
0
0
0
0
16
0
0
0
0
0
0
0
0
21
26
Kočí B.
Hodonín
96
0
0
6
5
9
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
20
27
Poslušná A.
Brno
97
0
0
3
1
5
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
20
28
Navrátilová K.
Přerov
97
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
4
0
0
8
0
20
29
Smolínská H.
Vyškov
97
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
9
0
0
2
19
30
Schmídová T.
Hodonín
96
0
0
0
9
7
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
16
31
Pekárková T.
Brno
97
0
0
2
0
0
0
4
0
0
0
1
8
0
0
0
15
32
Novotná K.
Znojmo
97
1
0
0
2
0
0
0
0
3
0
0
7
0
0
0
13
33
Hojerová
.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
13
0
0
0
13
34
Kolářová
.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
13
0
0
0
13
35
Plevová Z.
Litvínov
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
13
0
0
13
36
Strešňáková K.
Bratislava
97
0
0
8
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
11
37
Kuderová L.
Brno
96
0
0
5
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
11
38
Petréčková E.
Poříčí
97
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
9
39
Ponížilová D.
Hranice
96
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
40
Haluzíková V.
Neride
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
8
41
Baranová D.
Přerov
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6
2
8
42
Chumchálová A.
Zašová
96
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
6
0
0
0
0
7
43
Crhová E.
.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
2
0
0
0
7
44
Hrabalová K.
Kroměříž
96
0
0
0
0
2
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
6
45
Ježková T.
Brno
97
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
5
46
Dobšíková K.
Brno
97
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
3
5
47
Anderová
.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
5
48
Feglová Š.
Brno
97
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
5
49
Kissová V.
TC-MJ Brno
97
0
0
0
0
3
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
4
50
Današová M.
Piešťany
97
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
51
Takáčová K.
Praha
97
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
4
52
Sopociová K.
Karviná
96
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
53
Kaplanová N.
Hodonín
97
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
2
54
Brychtová I.
Znojmo
96
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
2
55
Hlavatá M.
Praha
97
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
2
56
Zourková A.
Brno
96
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
57
Tomečková B.
Kroměříž
96
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
58
Volfová H.
Plzeň
96
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
1
59
Nepavidze V.
Praha
96
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
1
60
Viner E.
Canada
97
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
1

 

BT MJ Wilson Tour Masters 2005

Hoši
Skupina A Vrba (Brno) Kolář (Bystřice) Neumann (Znojmo) Hodor (Humenné) Štěpánek (TC-MJ) Pořadí
Vrba Daniel   6:2, 1:6 6:7, 2:6 6:3, 3:6 6:1, 7:6 3.
Kolář Zdenek 2:6, 6:1   6:7, 6:3 6:3, 6:3 6:1, 6:1 1.
Neumann Jakub 7:6, 6:2 7:6, 3:6   3:6, 6:0 6:2, 6:2 2.
Hodor Samuel 3:6, 6:3 3:6, 3:6 6:3, 0:6   6:3, 6:4 4.
Štěpánek Martin 1:6, 6:7 1:6, 1:6 2:6, 2:6 3:6, 4:6   5.

Hoši
Skupina B Nagy (Šamorín) Skřenek (Znojmo) Niče (Šumperk) Neugebauer (Žamberk) Barták (TC-MJ) Pořadí
Nagy Oliver   6:4, 6:1 6:1, 6:4 6:1, 6:1 6:0, 6:0 1.
Skřenek Ivo 4:6, 1:6   6:0, 6:4 6:3, 7:5 6:0, 6:0 2.
Niče Ondřej 1:6, 4:6 0:6, 4:6   1:6, 6:7 6:1, 6:4 4.
Neugebauer Tomáš 1:6, 1:6 3:6, 5:7 6:1, 7:6   6:0, 6:0 3.
Barták Radim 0:6, 0:6 0:6, 0:6 1:4, 4:6 0:6, 0:6   5.

Hoši
1. – 4. místo
Nagy Oliver (Šamorín) 6:4, 6:2 Neumann Jakub (Znojmo)
Skřenek Ivo (Znojmo) 3:6, 6:7 Kolář Zdenek (Bystřice)
o 3. místo
Neumann Jakub (Znojmo) 6:4, 6:7, (7:10) Skřenek Ivo (Znojmo)
o 1. místo
Nagy Oliver (Šamorín) 6:4, 6:2 Kolář Zdenek (Bystřice)
5. – 8. místo
Vrba Daniel (Brno) 2:6, 2:6 Níče Ondřej (Šumperk)
Hodor Samuel (Humenné) 6:4, 6:4 Neugebauer Tom (Žamberk)
o 5. místo
Níče Ondřej (Šumperk) 6:4, 1:6, (8:10) Hodor Samuel (Humenné)
o 7. místo
Vrba Daniel (Brno) 3:6 .. Neugebauer Tom (Žamberk)
o 9. místo
Barták Radim (TC-MJ) 6:7, 3:6 Štěpánek Martin (TC-MJ)

Dívky
Skupina A Roučková (Světlá) Muchová (Olomouc) Střýčková (Cheb) Komlošová (Hodonín) Janečková (Přerov) Pořadí
Roučkvá Kristýna   6:1, 6:3 6:2, 6:4 6:0, 6:1 6:2, 6:1 1.
Muchová Karolína 1:6, 3:6   6:4, 6:2 6:1, 6:2 6:2, 6:2 2.
Strýčková Aneta 2:6, 4:6 4:6, 2:6   6:3, 4:6 6:2, 6:0 3.
Komlošová Michaela 0:6, 1:6 1:6, 2:6 3:6, 6:4   6:0, 6:4 4.
Janečková Nicol 2:6, 1:6 2:6, 2:6 2:6, 0:6 0:6, 4:6   5.

Dívky
Skupina B Kůlová (Praha) Česneková (Piešťany) Melounová (Havl.Br.) Struhárová (Kyjov) Stloukalová (Brno) Pořadí
Kůlová Andrea   6:1, 6:0 6:0, 6:0 6:2, 6:3 6:0, 6:0 1.
Česneková Šarlota 1:6, 0:6   7:5, 1:6 4:6, 6:1 6:2, 2:6 3.
Melounová Petra 0:6, 0:6 5:7, 6:1   6:4, 6:1 6:2, 6:1 2.
Struhárová Nikol 2:6, 3:6 6:4, 1:6 4:6, 1:6   6:3, 6:4 4.
Stloukalová Katka 0:6, 0:6 2:6, 6:2 1:6, 2:6 3:6, 4:6   5.

Dívky
1. – 4. místo
Roučková Kristýna (Světlá) 6:3, 6:3 Melounová Petra (Havl.Br.)
Muchová Karolína (Olomouc) 0:6, 0:6 Kůlová Andrea (Praha)
o 3. místo
Muchová Karolína (Olomouc) 4:6, 6:0, (10:8) Melounová Petra (Havl.Br.)
o 1. místo
Kůlová Andrea (Praha) 6:4, 7:5 Roučková Kristýna (Světlá)
5. – 8. místo
Strýčková Aneta (Cheb) 6:4, 2:6, (10:7) Struhárová Nikol (Kyjov)
Komlošová Míša (Hodonín) 5:7, 0:6 Česneková Šarlota (Píešťany)
o 5. místo
Česneková Šarlota (Piešťany) 2:6 .. Strýčková Aneta (Cheb)
o 7. místo
Komlošová Míša (Hodonín) 6:2 .. Struhárová Nikol (Kyjov)
o 9. místo
Janečková Nicol (Přerov) 6:1, 6:2 Stloukalová Katka (ŽLTC)

Čytřhra
Skupina A Komlošová, Hodor Muchová, Níče Roučková, Kolář Kůlová, Nagy Struhárová, Skřenek Pořadí
Komlošová, Hodor   2:6 4:6 2:6 6:2 3.
Muchová, Níče 6:2   7:6 2:6 6:3 2.
Roučková, Kolář 6:4 6:7   2:6 5:7 4.
Kůlová, Nagy 6:2 6:2 6:2   6:2 1.
Struhárová, Skřenek 2:6 3:6 7:5 2:6   5.

Čytřhra
Skupina B Česneková, Neugebauer Stloukalová, Vrba Melounová, Štěpánek Janečková, Barták Strýčková, Neumann Pořadí
Česneková, Neugebauer   6:4 1:6 3:6 2:6 5.
Stloukalová, Vrba 4:6   6:2 2:6 0:6 3.
Melounová, Štěpánek 6:1 2:6   4:6 1:6 4.
Janečková, Barták 6:3 6:2 6:4   7:5 1.
Strýčková, Neumann 6:2 6:0 6:1 5:7   2.

Čtyřhra
1. – 2. místo
Kůlová Andrea, Nagy Oliver 6:3 Janečková Nikol, Barták Radim
3. – 4. místo
Strýčková Aneta, Neumann Jakub 2:6 Muchová Karolína, Níče Ondřej
5. – 6. místo
Komlošová Michaela, Hodor Samuel 2:6 Stloukalová Katka, Vrba Daniel
7. – 8. místo
Roučková Kristýna, Kolář Zdenek 6:3 Melounová Petra, Štěpánek Martin
9. – 10. místo
Struhárová Nikol, Skřeněk Ivo 4:6 Česneková Šarlota, Neugebauer Tomáš