Tabulka má funkci aktivního prvního řádku, což znamená, že ji je možné řadit vzestupně a sestupně podle jednotlivých sloupců. Lze tedy jednoduše zjistit pořadí v jednotlivých turnajích.

01 – TC-MJ (12.-13.12.) ; 02 – TC-MJ (9.-10.1.) ; 03 – Pelhřimov (16.-17.1.) ; 04 – Prostějov (30.-31.1.)
05 – TC-MJ (6.-7.2.) ; 06 – Pelhřimov (27.-28.2.) ; 07 – TC-MJ (13.-14.3.) ; 08 – DIS Brno (20.-21.3.)

 

Prosíme všechny hráče, u kterých nejsou kompletní informace ( jméno, ročník narození, oddíl ), aby tyto údaje poslali na JudaTenis@JudaTenis.com

pořadí příjmení jméno oddíl ročník 01 02 03 04 05 06 07 08 TOP 7
1 Podsedník Dominik TC-MJ Tenis 2001 23 44 21 27 28   44 17 204
2 Bruckner Lukáš Havl.Brod 2001 17 40     42 15 34 20 168
3 Gondor Ivo Humenné SK 2001 13 30 9 24 24 11 28   139
4 Drdla Lukáš Prostějov 2001   36   17 18 18 30 11 130
5 Krajčír Tomáš Svatý Ján 2001   26 15 16     40 14 111
5 Václavek Tomáš Kuřim 2001 20 32     30   18 11 111
7 Kubík Tomáš Martin SK 2001 14 26   15 26   18 9 108
7 Najman Erik Uh.Brod 2001       21 38   26 23 108
9 Balint Richard Prostějov 2002 12 18 11 14 16   32   103
10 Pokorný Lukáš Bratislava SK 2002 9 22     20   36   87
11 Barnat Jiří TK Sparta Praha 2001       12   21 48   81
12 Zourek Adam TC-MJ Tenis 2001 5 18 6   24 8 8   69
13 Gold Oliver TC-MJ Tenis     28         24 13 65
14 Vanko Tomáš Bratislava SK 2001     18   34       52
15 Vaculík Lukáš TK Tesla Brno 2002   4     16   22 8 50
16 Šmedek Jaroslav   2002 7 20     12       39
17 Pekař Zdeněk Prostějov 2002 7 6 5 2 12   6   38
17 Pozdenkov Petr TC-MJ Tenis 2002 1 14 10 5 4     4 38
19 Tejkal               12   18 7 37
20 Vítek Kryštof Jedovnice 2002 5     9     20   34
21 Madle Nicolas TC-MJ Tenis 2002   14       4   7 25
22 Čech Filip Prostějov 2003       4 2   18   24
23 Richter Adam Prostějov 2002       9 12       21
24 Odvárka Adam TK Žďár n.S. 2001       11   9     20
24 Phan Tomáš Jindřichův Hr. 2001     10     10     20
26 Matýsek Martin Ostrava 2001       18         18
27 Grega Tadeas   2002   14           3 17
28 Rybář Alex TC-MJ Tenis 2001             10 5 15
29 Kozel Václav   2001   14             14
30 Hradecký Dan Slavoj Žiželice 2001       13         13
31 Rindoš           7     6     13
32 Hrubec                 12     12
33 Fajt                     12 12
34 Jančík Jakub Přerov 2001 11               11
35 Janošík Boris Pov.Bystrica 2001       11         11
36 Unzeitig Jiří   2001 11               11
37 Bednařík Kryštof Luhačovice 2002       9         9
38 Hudetz Filip   2002       9         9
39 Schneebaum Tobiáš Třebíč 2002     8           8
40 Staník   Brno 2001 8               8
41 Blokeš                 7     7
42 Alan Matyáš Brno 2003             6   6
43 Martinko Tomáš Ostrava 2002 5               5
44 Tarnoczy Patrik Přerov 2002 5               5
45 Vondrák                 5     5
46 Dohnal Karel Prostějov 2002       2     2   4
47 Doležal           4           4
48 Nerud         2           1 3
49 Pelikán Matouš Prostějov 2001       3         3
50 Daniel                     3 3