Tabulka má funkci aktivního prvního řádku, což znamená, že ji je možné řadit vzestupně a sestupně podle jednotlivých sloupců. Lze tedy jednoduše zjistit pořadí v jednotlivých turnajích.

01 – TC-MJ (25.-26.4.) ; 02Cibulka Praha (9.-10.5.) ; 03 – Senica SVK (16.-17.5.) ; 04 – Neridé (23.-24.5.)
05 – TC-MJ (13.-14.6.) ; 06 – Rožnov (27.-28.6.) ; 07 – Zlín (4.-5.7.) ; 08 – Prostějov (11.-12.7.) ; 09 – TC-MJ (18.-19.7.)
10Neridé (25.-26.7.) ; 11 – Cibulka Praha (1.-2.8.) ; 12 – Zlín (8.-9.8.) ; 13 – TC-MJ (15.-16.8.)

 

Prosíme všechny hráče, u kterých nejsou kompletní informace ( jméno, ročník narození, oddíl ), aby tyto údaje poslali na JudaTenis@JudaTenis.com

pořadí příjmení jméno oddíl ročník 01 03 04 05 06 07 08 09 12 13 TOP 7
1 Kovařík David Rožnov 2000 22 25   22     17 30 33 30 179
2 Zapletal Dominik Prostějov 2000       24 22 31 13 38 23 24 175
3 Sedlář David TC MJ Brno 2000 32   18 32     23 28   38 171
4 Marančák Jan Vsetín 2000 28 22   28 13 28   24 24   167
5 Holiš Evžen TC MJ Brno 2000 36   15 36       42 30   159
6 Michut David Rožnov 2000 24 19   16 19   11 18 20 22 138
7 Palán Dominik Hodonín 2000 6 12   12   21 14 26 19 26 130
8 Skopal Václav TK Neridé 2000     12       20 34 27 34 127
9 Doležal Jakub Třebíč 2000 20     20   25 9   22 18 114
10 Moštěk Marek Uh.Hradiště 2000 18 15   18 16 22     21   110
11 Kondler Jan Přerov 2000 12     8 11 18   12 18 14 93
12 Najman Erik Uh.Brod 2001   11       17 8   13 16 65
13 Skládal Ondřej Slavičín 2000           9   20 13 20 62
14 Gregorovič Dan Kyjov 2000       10 10   12 24     56
15 Pokorný Luky Bratislava 2002 4 9         4 16 10   43
16 Fojtík Lukáš Vsetín 2000         7 16 2   15   40
17 Rybář Alex TC MJ Brno 2001               10 15 10 35
18 Holiš Dominik   2000         12 20         32
19 Podsedník Dominik TC MJ Brno 2001 14             16     30
19 Vanko Tomáš Bratislava 2001 16 14                 30
21 Škorňa Adam   2000           15     9   24
22 Pavelka Peter Žilina 2000           13 10       23
23 Jiroušek Tomáš TK Neridé 2000     21               21
24 Ondruš Filip   2000           19         19
25 Ventrča Václav   2001           11     7   18
26 Hálka Samuel   2000                 17   17
27 Herman Jan   2000                 17   17
28 Staník Michael TC Brno 2000           5   6   6 17
29 Březík Robert   2000           5     11   16
30 Škojec Rostislav Senica 2000   16                 16
31 Holman David   2000         2 13         15
32 Kohout Lukáš   2000           15         15
33 Orlita Samuel Slavičín 2000           8     7   15
34 Halka Samuel Žilina 2000           7 7       14
35 Mrlina             14             14
36 Balaži   Trenčín     13                 13
37 Krajčír Tomáš   2001                   12 12
38 Jiroušek Lukáš TK Neridé 2001     11               11
39 Sretter Daniel Žilina 2001                 3 8 11
40 Šikuta Martin   2000           11         11
41 Afanaskin Gleb Praha 2000     10               10
42 Dobrý   Bratislava     10                 10
43 Masár Pascal ŽLTC 2001 10                   10
44 Stavrovskij Peter Praha 2001     9               9
45 Šustáček Tomáš             9           9
46 Doležal Matěj Třebíč 2002           1     3 4 8
47 Dubec Adam Jihlava 2000               8     8
48 Hrbas Lukáš Písnice 2000     8               8
49 Novák Adam   2001           5     3   8
50 Pekař Zdeněk Prostějov 2002           7 1       8
51 Slezák   Senica     8                 8
52 Spáčil Jan   2000                 8   8
53 Štefka David Olomouc 2000 8                   8
54 Tvrdý Tomáš             8           8
55 Bednařík Kryštof   2002                 7   7
56 Kostka Petr   2000                 7   7
57 Wágner   Senica     7                 7
58 Borák Vojtěch             6           6
59 Ducar Milan TC MJ Brno 2000       6             6
60 Šurina   Bratislava     6                 6
61 Viceník Jakub Mikulov 2000             6       6
62 Králik   Nemšová     5                 5
63 Pavlica Tomáš Rožnov 2001         5           5
64 Šafran Jindřich Prostějov 2000             5       5
65 Záruba Lukáš   2000           5         5
66 Hladký Jonathan Tišnov 2000               4     4
67 Holub Jonáš             4           4
68 Hrubša   Senica     4                 4
69 Zourek Adam TC MJ Brno 2000       4             4
70 Gašparík   Bratislava     3                 3
71 Novák Jiří Prostějov 2001             3       3
72 Růčka Jan             3           3
73 Kováčik   Bratislava     2                 2
74 Schneebaum Tobias HTK Třebíč 2002               2     2
75 Pozdenkov Petr TC MJ Brno 2002                   2 2
76 Jurajda Adam             1           1
77 Kunák   Skalica     1                 1