Tabulka má funkci aktivního prvního řádku, což znamená, že ji je možné řadit vzestupně a sestupně podle jednotlivých sloupců. Lze tedy jednoduše zjistit pořadí v jednotlivých turnajích.

01 – TC-MJ (25.-26.4.) ; 02 – Cibulka Praha (9.-10.5.) ; 03 – Senica SVK (16.-17.5.) ; 04 – Neridé (23.-24.5.)
05 – TC-MJ (13.-14.6.) ; 06 – Rožnov (27.-28.6.) ; 07 – Zlín (4.-5.7.) ; 08 – Prostějov (11.-12.7.) ; 09 – TC-MJ (18.-19.7.)
10 – Neridé (25.-26.7.) ; 11 – Cibulka Praha (1.-2.8.) ; 12 – Zlín (8.-9.8.) ; 13 – TC-MJ (15.-16.8.)

 

Prosíme všechny hráče, u kterých nejsou kompletní informace ( jméno, ročník narození, oddíl ), aby tyto údaje poslali na JudaTenis@JudaTenis.com

pořadí příjmení jméno oddíl ročník 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 12 13 TOP 7
1 Šenkárová Adriana Slavia Žilina 2000 50 9 24   54 27 28 29 70   22 58 316
2 Pillarová Alexandra Prešov 2000 60   35   62       66   28 62 313
3 Hejčová Dominika TK Kopřivnice 2000 64   26   42 30 19 23 58   16 54 297
4 Stará Lenka Komárno 2000 46   32   48 19 17 22 60   17 48 275
5 Junasová Patricia Jasl.Bohunice 2000 34   25   44   22 26 62 18   46 259
6 Cajthamlová Barbora Sparta Praha 2000 52 8 22 7 46 21 25   52 12 19 36 254
7 Homolková Nikola Pelhřimov 2001 54 7     50   18   50 15 18 44 249
8 Kaňková Lucie Sparta Praha 2000 68 18   21       32 74 21     234
9 Kadulová Michaela TC MJ Brno 2000 48       58 24   18     25 40 213
10 Čecháková Eva Vsetín 2000 38       36       56   13 50 193
11 Domin Martyna Kedzierzyn PL 2000 44 4   11 4     14 42 11 8 42 172
12 Kacrová Marie Lanžhot 2000 12   19   38 16 12   48   15 20 168
13 Krátká Viktórie Prostějov 2000 14 6 16   28 9 13 16 34   10 38 159
14 Pozdenková Veronika TC MJ Brno 2000 40   18 6 22 11   15 24     28 158
15 Kučerová Petra Zlín 2000 30   23   24 20 16         30 143
16 Galčeková Alexandra Slavia Žilina 2000 26   11   8 18 10 12 36   12 22 137
17 Dofková Tereza Prostějov 2000 10   8   20 12   9 44   10 28 133
18 Slezáková Natálie Zlín 2000 42   21         20     12 36 131
19 Bilecová Izabella Prešov 2000 56       40     17         113
20 Kramolišová Dominika Rožnov 2001 36   7   28 17             88
21 Juriková Diana Slavia Žilina 2001 18 1 4   6     1 40   8 2 79
22 Belasová Laura Pov.Bystrica 2001 22   10   32 14             78
23 Skládalová Barbora Prostějov 2001 32 3   5       8 18     8 74
24 Kočí Kateřina Brno 2002 10   2   20       12 9 4 14 71
25 Richterová Barbora Ostrava 2000             15 19 32       66
26 Stejskalová Iva Vsetín 2000             10 7 48       65
27 Pavelková Lucia Slavia Žilina 2000               13 16   14 16 59
28 Seničová Nikola Michalovce 2000         16     10       32 58
29 Morvayová Viktoria Bratislava 2001                 56       56
30 Nevolová Nikola Vsetín 2000           13 14 21         48
31 Konečná Veronika TC MJ Brno 2000 6       12     6       20 44
32 Huňková Denisa Prostějov 2002                 40       40
33 Boudná Žaneta HTK Třebíč 2001                 32     6 38
34 Buďová Sabina                     26     12 38
35 Komorníková Natálie Trnava 2000                 28   6 4 38
36 Košanová           14                 24 38
37 Cvačková               36               36
38 Hromková Lucie Prostějov 2000 18       12     4         34
39 Kozáková Kristina Senica 2001     17           16       33
40 Krčová Barbora TK Natali 2001         4     5 24       33
41 Bužková Radka Bohutín 2000   15   15                 30
42 Josefová Adéla Hradec Kr. 2000         30               30
43 Mrvová Alexandra Jasl.Bohunice 2000     29                   29
44 Jašková Melisa TC MJ Brno 2000 28                       28
45 Sisková Anna Přerov 2001 26                       26
46 Bendlová Barbora TK Neridé 2000   12   12                 24
47 Chmielkowska Kaja PL 2000     13 9                 22
48 Mayerová   Bratislava       20                   20
49 Stehlíková Tereza Zvolen 2000                 20       20
50 Šebestová Ivana Ostrava 2001 20                       20
51 Beránková Karolina Sparta Praha 2000       18                 18
52 Kopecká Anna-Marie   2000             12       5   17
53 Pospíšilová Veronika TC MJ Brno 2000 4                     12 16
54 Adámková Nikola Podlesí 2000           4 6 2     3   15
55 Brnová   Trnava       15                   15
56 Kubáňová Karolína Rožnov 2001           15             15
57 Šťastná Helena Praha 2000   2   3           10     15
58 Maršálková Nicol Letovice 2001         14               14
59 Bučová   Piešťany       12                   12
60 Ondrejčeková Klára Slavia Žilina 2001           7 5           12
61 Zvardoňová Natálie Vsetín 2000               12         12
62 Chmielkowska Nadia PL 2001     6 5                 11
63 Kladivová Aneta Praha 2000       10                 10
64 Luongová Sára Kopřivnice 2000           10             10
65 Šlezingerová Natálie Brno 2001                 10       10
66 Remenárová   Jasl.Bohunice       9                   9
67 Richterová Šárka Praha 2000       9                 9
68 Bednářová Markéta Velatice 2000                 8       8
69 Hendrychová Tereza Zašová 2001           8             8
70 Nebesařová Simona Pelhřimov 2000                   8     8
71 Polešovská Aneta   2000             8           8
72 Silná Alexandra   2002             8           8
73 Drápalová Martina Rožnov 2001           6             6
74 Šidlíková Anna Jihlava 2001                 6       6
75 Bahulová Ivona   2000             2       3   5
76 Hrušková         5                     5
77 Poništová   Senica       5                   5
78 Popová Elisabeth   2000             4       1   5
79 Richtrová Sabina Rožnov 2000           5             5
80 Bezlojová Klára Brno 2001                 4       4
81 Nováková Kateřina Prostějov 2001               4         4
82 Rapantová Tereza   2000             4           4
83 Vykoukalová Ema Přerov 2001 4                       4
84 Kuchařová Michaela Hranice 2001           3             3
85 Vicenová   Senica       3                   3
86 Čižmářová Denisa   2000             2           2
87 Machálková Vanda Rožnov 2000           2             2
88 Camfrlová Markéta Zašová 2000           1             1
89 Kozačeková   Hlohovec       1                   1