Tabulka má funkci aktivního prvního řádku, což znamená, že ji je možné řadit vzestupně a sestupně podle jednotlivých sloupců. Lze tedy jednoduše zjistit pořadí v jednotlivých turnajích.

01 – TC-MJ (18.4.) ; 02 – Neridé (1.-2.5.) ; 03 – TC-MJ (12.-13.6.) ; 04 – Prostějov (3.-4.7.) ; 05 – TC-MJ (10.-11.7.)
06 – Zlín (24.7.) ; 07 – TC-MJ (7.-8.8.) ; 08Neridé (14.-15.8.) ; 09 – Zlín (21.8.) ; 10 – TC-MJ (28.-29.8.)

 

Prosíme všechny hráče, u kterých nejsou kompletní informace ( jméno, ročník narození, oddíl ), aby tyto údaje poslali na JudaTenis@JudaTenis.com

pořadí příjmení jméno oddíl ročník 01 02 03 04 05 06 07 09 SUMA
1 Šebestová Ivana Ostrava 2001 46 9 26 18 22   30   151
2 Ondrejčeková Klára TK Žilina 2001 42   38   24   24 21 149
3 Huňková Denisa Prostějov 2002 34 10 24 12 20   22   122
4 Nováková Eliška MS Brno 2001 32 18 30   18   16   114
5 Wojciková Viktorie Ostrava 2001   12 20 15 32 10 20   109
6 Fonod Lilla Komárno 2001 50   28   28       106
7 Skládalová Barbora Prostějov 2001 26   24 11 14   18 11 104
8 Homolková Nikola         34 21 36       91
9 Hindová Denisa I.ČLTK Praha 2002 38 15         26   79
10 Morvayová Viktória Bratislava 2001     42       34   76
10 Pospíšilová Veronika TC-MJ Tenis 2001 24 6 16   12   6 12 76
12 Látalová Katka Přerov 2001 36 21           15 72
13 Kočí Kateřina Brno 2002 8   18 11 10   10   57
14 Sisková Anna Prostějov 2001             38   38
15 Dohnalová Rozálie Prostějov 2002 24   10     2     36
16 Uherková Kristýna TC Brno 2002 32               32
17 Vyroubalová Natálie Prostějov 2002 10     7     14   31
18 Lukáčová Sandra Košice 2002 28               28
19 Krejčí Katka TC-MJ Tenis 2002 18   2       4   24
20 Otřísalová Monika Prostějov 2002 20               20
21 Kozáková Klára   2001               18 18
22 Nováková Katka Prostějov         8       9 17
23 Kuchařová       16               16
23 Lukáčová Simona Košice   16               16
23 Poganyová               16       16
23 Zimková           16           16
27 Pelikánová Lucie   2001           4   10 14
28 Škápíková Aneta   2002           6   7 13
29 Buďová Nikola Jihlava 2002 4       8       12
29 Holišová Saša TC-MJ Tenis 2002     4       8   12
29 Juriková       12               12
29 Maršálková           12           12
29 Veselá Romana Brno 2001             12   12
34 Jančíková Gabriela TK Šošůvka         5 6       11
35 Machová Petra Litvínov 2001   11             11
36 Pluhařová Tereza Prostějov         9         9
37 Grančaiová Veronika   2001               9 9
38 Mlezivová Karolína I.ČLTK Praha 2001   8             8
39 Močaeva Anastasiy   2001           8     8
40 Nová       8               8
41 Procházková           8           8
42 Valoušková Eliška Teplice 2001   7             7
43 Chytilová Sára Prostějov         6         6
44 Švendová Denisa   2001               6 6
45 Šotová Andrea I.ČLTK Praha 2002   5             5
46 Balunová Emma   2001               5 5
47 Černá       4               4
48 Kvasničková Klaudia   2001               4 4
49 Jindrová Natálie   2003             2   2
50 Přecechtělová Aneta   2001           1     1