PREZENTACE TENISOVÉHO ODDÍLU TC-MJ TENIS www.JudaTenis.com

 

Nabízíme

Případným sponzorům a partnerům nabízíme : přednostní reservace tenisových dvorců, slevy na tenisové vybavení, pořádání firemních turnajů, volný vstup na akce pořádané našim oddílem a pronájem reklamních ploch na akce pořádané tenisovým oddílem TC-MJ TENIS. Prostor pro reklamní loga a nášivky na oblečení, výstroji a dalším tenisovém vybavením. Více dle možné dohody na základě osobního jednání.

V případě zájmu stát se naším partnerem nás můžete kontaktovat na adrese JudaTenis@JudaTenis.com

 

 

 

 

 

Michal Juda

 

Poslední aktuální úspěchy klubu TC-MJ Brno
 

V září 2008 se podařilo po 32 letech do Brna opět přivést tenis na špičkové úrovni, turnaj ITF s dotací 25.000 US$ a se započtením bodů do SonyEricsson WTA žebřícku žen.
Více info na www.JudaTenis.com/WTA

Adam Fabík – srpen 2008 vítězství na turnaji ITF ve Varšavě
Petra Uberalová – v červenci 2008 získala titul Mistryně Evropy v kategorii do 14 let.
Klára Fabíková – v červenci 2008 vyhrála turnaj ČTS nejvyšší kategorie A dorostenek, v srpnu 2008 ve finále turnaje A dorostenek
Klára a Adam Fabíkovi – červen 2008 vítězství na mezinárodních turnajích ITF v Tunisu
Radim Barták – červen 2008 vítězství v turnaji ČTS nejvyšší kategorie A mladší žactvo
Radim Barták – květen 2008 vítězství jihomoravského přeboru ml.žáků
Družstva minitenistů a babytenistů jsou aktuálně držitelé titulu mistru České republiky.

V Lužánkách trénoval i hráč světové okruhu ATP Ivo Minář (fotogalerie na www)

Od května 2008 spuštěny nové webové stránky oddílu s neustálým nárůstem návštěvnosti. Od května do konce srpna přes 21 tis. návštěv a bylo shlédnuto necelých 110 tis. stránek. www.JudaTenis.com

Michal Juda pořádá již desátým rokem velmi uznávaný mezinárodní okruh turnajů pro děti v kategorii do 9-ti let (babytenis) BabyTenis Michal Juda Wilson Tour (BT MJ Wilson Tour), ze kterého každým rokem vychází budoucí velmi úspěšní hráči.

Více informací o klubu, fotogalerie atd. na www.JudaTenis.com

Historie

Tenisový oddíl TC-MJ TENIS byl založen v roce 1995 . Ve svých začátcích se spoléhal na členskou základnu, kterou tvořily hlavně děti z líšeňských škol. Do roku 2006 působil náš oddíl na čtyřech dvorcích v Brně-Líšni u ZŠ Novolíšeňská. Po deseti letech změnil své působiště a přestěhoval se do středu města Brna. V lužáneckém parku se začala psát další historie našeho klubu.
Od roku 1996 se oddíl začal zúčastňovat soutěží pořádaných JTS.Ve svých zápasech se spoléhal hlavně na hráče, kteří své první tenisové krůčky dělali na kurtech v Líšni.V prvním roce přihlásil náš oddíl do soutěží jedno družstvo mladšího žactva do nejnižší soutěže. V roce 1997 již měl náš oddíl postupové ambice. Cíl se podařilo splnit a náš oddíl odstartoval postupové tažení ve všech soutěžích od mladšího žactva až po družstvo dospělých. Do TC-MJ se začali stahovat hráči nejen s celého Brna, ale také z širokého okolí a pomáhali dostávat jméno našeho klubu do podvědomí tenisové veřejnosti.
Za dvanáct let působení našich družstev v soutěžích se dostal náš oddíl nejen do špičky jihomoravského kraje, ale dokonce i do české špičky v mládežnických kategoriích.
Čtyřikrát se podařilo našim družstvům postoupit v mládežnických kategoriích na MČR družstev. Nejlepších výsledků dosáhlo družstvo mladšího žactva v roce 2003, kdy vybojovalo páté místo a v roce 2007 vybojovali starší žáci šesté místo v ČR.
Ve všech kategoriích hrají naše družstva I.ligu a tímto se řadí mezi čtyři družstva na Jižní Moravě, které se mohou pochlubit touto skutečností.
Sportovní budoucnost našeho oddílu vypadá velice dobře. Před třemi lety se začalo v našem oddíle intenzivně pracovat s dětmi ve věku 5-7 let. Loni začal náš oddíl sbírat první úspěchy. V kategorii minitenis (do 6-ti let) a v kategorii babytenis (do 9-ti let) vybojoval náš oddíl na MČR družstev mistrovské tituly.

Náš oddíl se může pochlubit nejen úspěchy v kategorii družstev, ale i jednotlivců. Naši nejlepší hráči se pohybují v první desítce svých věkových kategoriích a sbírají turnajová vítězství nejen na turnajích v ČR, ale také v zahraničí. Hráči : Studený, Fabík, Prokop T., Fabíková, Kiss, Barták, Štěpánek, Čtverák, Prokop V., Holiš jsou ve svých ročnících do pátého místa v ČR a nás může hřát skutečnost, že se tenis naučili v našem oddíle.
Za všemi těmito úspěchy se podepisuje kvalitní trenérský tým, který pracuje ve stejném složení pět let a tato skutečnost se podepisuje i na pohodě i výsledcích hráčů.

Náš oddíl je každoročně pořadatelem několika turnajů. V letošním roce díky velikosti tenisového areálu se podařilo získat pořadatelství významných akcí .
ČTS nám přidělil konání tři turnajů nejvyšší kategorie „A“ a dále Jihomoravský tenisový svaz přidělil našemu klubu pořadatelství přeborů JTS mladšího žactva.
Největší poctou pro náš oddíl je v letošním roce pořadatelství mezinárodního tenisového turnaje žen, který je dotovaný částkou 25 000 dolarů.

Tenisové dvorce v Lužánkách jsou plně otevřeny i tenisové veřejnosti nejen na hodinové pronájmy, ale i na pořádání firemních akcí, pro které jsou v Lužánkách ideální podmínky.

Budoucnost

V budoucnu se chceme snažit udržet vysoký standart, který drží náš oddíl po celou dobu svého trvání. Úspěchy našich družstev stavět hlavně na našich odchovancích a ty dostat na českých a světových žebříčcích co nejvýš. Udržet pohromadě trenérský tým, který je zárukou kvality.
V tenisovém areálu za spolupráce s majitelem p.Vanžurou udělat úpravy, které jsou nevyhnutelné. Tou nejdůležitější je vybudovat v tenisovém areálu fungující rehabilitační centrum, hřiště na minitenis, zavlažování a do budoucna i vlastní tenisovou halu.

V případě zájmu stát se naším partnerem nás můžete kontaktovat na adrese JudaTenis@JudaTenis.com

 

 

 

 

 

 Michal Juda