Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Chcete vidět finále Štěpánek-Roddick

ATP & WTA. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Žádný sportovní kanál v našich zeměpisných šířkách (EuroSport, NovaSport, CT4) nepřenáší vámi vybraný zajímavý tenisový zápas, který právě probíhá ? Máte slušné internetové připojení ?
V tom případě není problém, po kliknutí na tento odkaz  najít si zápas, který chcete vidět a pod ním, po rozkliknutí, zvolit jeden z mnoho způsobů a odkazů do internetu jak sledovat internet live stream video – přímý přenos vámi vybraného zápasu zcela zdarma, bez žádných poplatků.

Stejně jako v roce 2009 se připravuje i tento rok mnoho kamer na Australian Open 2010. Vloni byl zajištěn živý internetový přenos z Rod Laver arény, Hisense arény a Margaret Court arény plus k tomu ještě další 2 kurty. Příští týden můžete sledovat poslední přípravné  turnaje před AO2010 - ATP ze Sydney a Aucklandu a WTA ze Sydney a Hobartu.

Můžu jen doporučit, dnešní ranní hodiny byly přehlídkou fantastických zápasů v podání Štěpánka a Monfilse, potom Berdycha a Roddicka a zlatý hřeb ranních přenosů byl zápas finále Hopmanova poháru Murray – Robredo.

A to je dnes ještě na programu v 10:00 finále WTA z Brisbane v podání Justin Henin a Kim Clijsters a poté v 16:30 finále turnaje ATP z Doha Rafael Nadal vs Nikolay Davydenko.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se