Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Další velice slušný víkend našich hráčů

CZtenis. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

I přesto, že za dveřmi je konec sezóny 2008 / 2009, naši hráči a hráčky dosahují skvělé výkonnosti, kterou navíc proměňují v super výsledky.

Mladší žáci měli svůj turnaj kategorie B v Písku a účastna ho byla i absolutní špička ročníku 1998 v podání našich, Ondra Čtverák a Vojta Prokop. Našim se vedlo velice dobře a z Písku si odváží kompletní stupně vítězů, když Vojta vyhrál turnaj ve čtyřhře a Ondra přidal 2.místo ve dvouhře a ještě navíc 3.místo ve čtyřhře.

Výsledkový pavouk turnaje [zde]

Mladší žákyně odehrály své „béčko“ v Hrádku nad Nisou a i zde dosáhly slušných výsledků. I přesto, že pořadatel ještě nedoplnil kompletní výsledkový pavouk, je jasné, že naše děvčata Eliška Kolomazníková a Tereza Mihalíková si odvezou nejhůře 3.místa. Tereza postoupila do semifinále ve dvouhře i čtyřhře a Eliška bude bojovat o postup do finále čtyřhry. Doufejme, že semifinále pro děvčata nebude konečnou v turnaji.

Výsledkový pavouk turnaje [zde]

Mladší žáci a žákyně si moc neodpočinou, protože hned v pondělí 21.9. jim začíná naprosto poslední turnaj nejvyšší kategorie A v sezóně. Chlapci bojují na kurtech TK Neridé a nás reprezentují Ondra Čtverák, Jirka Pazdera a Vojta Prokop. Děvčata hrají v Chrudimi ve složení Renata Pleskačová, Eliška Kolomazníková, Anna-Maria Kalavská a Kristýna Matějíčková.

Výsledkový pavouk turnaje TK Neridé chlapci [zde]

Výsledkový pavouk turnaje TC Chrudim děvčata [zde]

O víkendu měli možnost porovnat své síly starší žáci a žákyně na kurtech v Brně Lužánkách rovněž při turnaji kategorie B. Domácího prostředí nejlépe využila a turnaji děvčat naprosto dominovala Kristýna Hrabalová, která získala turnajové vítězství bez ztráty jediného setu a navíc ještě přidala 2.místo čtyřhry.

Výsledkový pavouk turnaje [zde]

V chlapecké časti turnaje starších žáků dosáhl velice slušného výsledku ještě stále mladší žák Jirka Pazdera, když se dobře obsazeným turnajem probojoval do poslední osmičky. V osmifinále otáčel svůj zápas ve třetím setu ze stavu 2:5 na 7:5. V dalším kole jej zastavil Michal Dembek. Stejného výsledku tj. čtvrtfinále, dosáhl i Kuba Tyllich.

Výsledkový pavouk turnaje [zde]

Průběžně budou doplněny fotografie…

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se