David Kiss vyhrál turnaj v Kunštátě

Ve dnech 25.- 26.8. se konal v Kunštátě dorostenecký turnaj kategorie „C“.
Turnaje se také zúčastnil hráč našeho oddílu David Kiss. David je sice věkem ještě starší žák, ale má nejvyšší čas získávat body i do žebříčku dorostu.
David měl v prvním kole Sojku Petra, kterému dovolil v každém setu jeden gem a po vítězství 6:1 6:1 ho v dalším kole čekal druhý nasazený Janků. David podal velice dobrý výkon a po výsledku 6:1 6:2 postoupil do semifinále.
Jeho soupeřem o postup do finále byl Šefr. David ani jemu nedovolil set a vyhrál 7:5 6:2 a mohl se radovat s prvního dorosteneckého finále. Tam na Davida čekal Jan Sojka. Sojka je nebezpečný hlavně svou prazvláštní technikou. David se ale vyrovnal i s touto překážkou a vyhrál 6:4 6:3.
David k vítězství ve dvouhře přidal i vítězství ve čtyřhře, když společně se Sojkou porazili sourozence Janků 6:4 6:2.
Pro Davida je to velký úspěch a náznak, že se opět dostává do dobré formy.
Já ti Davide přeji, jen tak dál a připojuji velkou gratulaci.