Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

David Sedlář bojoval jako lev

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

V Prostějově se konal turnaj nejvyšší kategorie mladšího žactva. Na turnaji si vedl výborně David Sedlář. David vstupoval do turnaje jako nenasazený hráč.
V prvním kole měl příznivý los a z kvalifikantem Samkem si poradil hladce 6:0 6:0. V kole druhém měl za soupeře semifinalistu MČR (hrálo minulý týden) domácího Lenocha. David podal výborný výkon a zvítězil 6:4 2:6 6:3 a postoupil mezi posledních 8 hráčů.
Ve čtvrtfinále očekával David za soupeře Dubského, kterému chtěl vrátit porážku z Prahy, kde s ním na „áčku“ prohrál ve dvou setech. Jenže Dubský prohrál se Šafářem a David musel přehodnotit své taktické plány. Podařilo se mu to na výbornou a po vítězství 6:3 6:4 postoupil do semifinále. Tam na Davida čekal první nasazený Jiroušek, který již byl na jeho síly.
Výborně si David vedl i ve čtyřhře, kde si se svým kamarádem Holišem v prvním kole poradili s dvojicí Butan-Macharáček 6:1 6:2 a ve čtvrtfinále porazili dvojici Langmajer-Šprlák 6:2 6:3. V semifinále čekal na naše hráče druhý nasazený pár Dubský-Lenoch. Únava obou našich hráčů vykonala své a prohra 1:6 3:6 byla spravedlivá.
Výsledky semifinálových zápasů Davida by neměly pokazit celkový dojem z turnaje. David podával během celého turnaje výborné výkony.
Za dosažené výsledky na turnaji mu gratuluji.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se