Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Druhý turnaj BT MJ Babolat Tour zima 09/10

BT MJ Tour. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Od 9. do 10.1. se konal v hale ve Šlapanicích druhý turnaj letošního ročníku BT MJ BABOLAT. V nepříznivém počasí, které způsobila sněhová kalamita se sešla, co do počtu i do kvality, velice dobrá konkurence. Nechyběli ani vítězové prvního turnaje Morvayová a Podsedník.

V kategorii chlapců se turnaje zúčastnilo 19 hráčů. Do finále se probojoval hráč našeho oddílu Dominik Podsedník a jeho soupeřem byl Brückner. Dominik nezačal dobře a prohrával 0:2. Bojovností dokázal zápas otočit a vyhrál 4:2. V boji o třetí místo si poradil Drdla s Václavkem 4:2.
Z našich hráčů na sebe upozornil ještě Olivek Gold, který obsadil pěkné šesté místo.
Další naši: Zourek 11.místo a Pozdenkov a Mádle 13.místo.

V kategorii dívek si v konkurenci 17 hráček vedli nejlépe Slovenky Morvayová a Fonód. Stejně jako v prvním turnaji tak i tentokrát se ve finále velice dobré úrovně prosadila Morvayová, která vyhrála 4:1. V boji o třetí místo vyhrála po velkém boji Huňková nad Šebestovou 4:3.
Z našich hráček na sebe upozornila Holišová, která v prvním zápase porazila Huňkovou 4:1, ale postup mezi osm nejlepších jí utekl o jednu hru. Nakonec obsadila stejně jako další naše hráčka Krejčí 13.místo. Obě jsou ročník 2002 a letošní sezóna, je pro ně první v kategorii „baby“.

Druhý turnaj by se dal ve zkratce napsat : „Stejné místo, stejní vítězové„.

Všem hráčům a hráčkám přeji hodně štěstí na dalším turnaji 16.-17.1. v Pelhřimově a za měsíc nashledanou ve Šlapanicích.

Fotogalerie z turnaje [zde]

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se