Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Družstva IV.kolo

Družstva. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

DOSPĚLÍ
Ve čtvrtém kole DIVIZE mělo naše družstvo narazit na neporažené družstvo TC Brno. Toto utkání mělo být zápasem o postup do II.ligy. Déšť však byl proti tomu ,aby se utkání uskutečnilo. Obě družstva čekala na zahájení zápasu pět hodin než rozhodčí zápasu oznámil ,že se utkání přesouvá na 5.6 ve 14:00hod. Za družstvo TC Brno by měl nastoupit i bývalý český reprezentant Sláva Doseděl . Souboj Doseděla s některým z našich mladých hráčů přinese určitě kvalitní tenis a dobrou podívanou. Proto doufám ,že přijdete podpořit naše družstvo v hojném počtu.
Naše „béčko „ si připsalo do tabulky další vítězství nad Břeclaví a ve III. třídě je stále bez porážky.

DOROST
Dříve než náš ligový dorost nastoupil k zápasu čtvrtého kola ,musel v pátek 27.5. odehrát odložené utkání ve Zlíně. Ve Zlíně se čekaly vyrovnané zápasy a těsná výhra. První předpoklad se vyplnil ,ale výhra byla nakonec jednoznačná 9:0. Velice bojovné výkony podalo celé družstvo ve složení Srkala,Albrecht,Kiss,Barták,Hercegová,Belzová.
Náš dorost se může v I.lize dorostu pochlubit neuvěřitelnou bilancí . Čtyři vítězství 9:0 ve čtyřech kolech. To poslední si připsal proti Hodonínu. Proti Hodonínu nastoupili naši v sestavě Srkala,Albrecht ,Kiss,Tyllich,Belzová a Dostálková.
„Bečko“ nastoupilo proti Otrokovicím a v sestavě Pazdera,Barták,Prokop,Nguyen, Černá, Pleskačová a Dostálková si připsalo vítězství 6:3.

STARŠÍ ŽACTVO
Starší žáci marně čekali ,jestli se počasí umoudří. Čekali marně,déšť neustal a zápasy byly odloženy na 5.6.

MLADŠÍ ŽACTVO
V I.lize si naši nekomplikovali svou situaci a lehce si poradili se Slavičínem,kterému nadělili 9:0 a jejich sen o postupu na MČR stále žije.
Velice si dobře si vedlo i naše béčko v I.třídě. Lehce si poradili s družstvem ZLÍN-Mladcová 8:1 a připsali si třetí vítězství.

BABY TENIS
Naše „A“ i „B“ družstva si vybojovali postup do krajského finále . Krajského finále se zúčastní osm nejlepších družstev .
Áčko bojovala o postup ve Znojmě . Nejdříve porazilo domácí Znojmo 6:0 a potom si poradilo s Lužicemi 5:1. Sestava : Pozdenkov,Zavřel,Madle,Krejčí.
Béčko bojovalo o postup na kurtech ŽLTC Brno . Porážka od domácího družstva 0:6 se očekávala ,ale vítězství nad Boskovicemi 6:0 znamenalo druhé místo a postup .
Sestava: Ziegelbauer,Holišová,Juračka,Hort,Horký.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se