Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Družstvo dospělých opouští I.ligu

Družstva. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Ve dnech 12.-16.9. mělo na programu naše družstvo dospělých zápasy první ligy. Šestnáct družstev z celé ČR bylo rozděleno do čtyř skupin. Ta naše se odehrála ve Frýdlantu nad Ostravicí a našim prvním soupeřem ve skupině bylo družstvo TK SC Ostrava. Tři prohrané třísetové zápasy stanovily konečný výsledek 1:8.
Druhým soupeřem ve skupině bylo družstvo Liberce. Ani tentokrát naše družstvo na soupeře nestačilo a prohrálo 1:8. Třetím soupeřem bylo domácí družstvo s dlouhým názvem „VSK VŠB-TU Ostrava-Beskydský TK“. Ani v tomto zápase se našim nepodařilo zvítězit a do třetice prohráli 1:8.
Tři porážky naše družstvo poslaly do baráže o sestup z I.ligy. Našim soupeřem o setrvání v první lize bylo družstvo TK Škoda Plzeň o.s. Naši zahráli v soutěži své nejlepší utkání ,ale na víc než porážku 2:5 to nestačilo .
Po dvou letech účinkování v I.lize se naše družstvo muselo se soutěží rozloučit.
Je zbytečné se vymlouvat na nepřízeň osudu ,zranění Fabíkové na US Open, zranění Morgošové v Záhřebu , na včelu ,která znemožnila hrát Martinu Kobzovi, nebo to svádět to na formu ,která opustila většinu družstva . Všechny tyhle problémy jsou sice pravda,ale nic to nemění na věci ,že letos jsme na své soupeře nestačili. Znovu se ukázalo ,že bez zahraničních posil se první liga hrát nedá .A na to ,aby nastoupili v družstvu zahraniční hráči nemá náš oddíl potřebné finance.
I přes zdánlivý neúspěch našeho družstva ( já cítím úspěch to ,že si naše družstvo dva roky po sobě první ligu zahrálo) bych chtěl poděkovat všem hráčům a hráčkám ,kteří letos náš oddíl representovali. V první řadě Janu Šátralovi,který byl jednoznačně nejlepším hráčem družstva . Dále Adamu Fabíkovi, Martinu Studenému,Tomáši Prokopovi,Martinu Kobzovi,Timu Srkalovi,Emanu Řeholovi, Klárce Fabíkové a Petře Belzové.
Ke sportu patří porážky stejně jako vítězství.Jedna porážka nás potkala ,ale určitě to není žádná tragedie. Příští rok se pokusíme o návrat do I.ligy.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se