Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

European Summer Cups 2010 Finále – 3.den

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Chyběla motivace, zdraví a síly

Třetí den byl pro naše hráčky bojem o třetí místo. Soupeřkami jim bylo družstvo Rumunska. Pro kapitána družstva byla situace před zápasem velice obtížná. Spolehnout se mohl jen na Klárku Fabíkovou, která byla sice unavená, ale zdravotně ještě držela pohromadě. Allertová a Kopřivová měly zdravotní problémy a vědělo se, že dvouhru ani jedna nezvládne. Taktika v boji o třetí místo byla jasná, pokud Klárka vyhraje, tak bude rozhodovat čtyřhra.
Klárka nastoupila proti Stoice a po prohraném prvním setu nezvládla ani koncovku setu druhého. Prohra 3:6 6:7 znamenala porážku družstva ČR, protože Allertová za stavu 0:1 vzdala své soupeřce Dinu.
Ještě jednou musím vyzvednout fantastické výkony Klárky Fabíkové na letošním Summer Cupu. Jak v základní skupině tak i ve finálové byla oporou celého družstva a má velký podíl na krásném čtvrtém místě ČR .
Po náročných čtrnácti dnech, kdy Klárka reprezentovala ČR, jí čeká MČR dorostu tzv. „PARDUBICKÁ JUNIORKA“. Klárce držím já a doufám, že i všichni v našem oddíle palce.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se