Holiš ve finále na ŽLTC Brno

Zimní sezóna pomalu končí, ale halové turnaje stále pokračují. Ve dnech 13.-15.3. se konal na ŽLTC Brno turnaj kategorie „B“. Ve startovním poli 30 hráčů si velice dobře vedl i Evžen Holiš.
Evžen si v turnaji poradil s Lacigou, Hrunčákem, Šoukalem a prvním nasazeným Balůnem.
Ve finálovém zápase velice dobré úrovně byl jeho soupeřem Bartoň s Kopřivnice. První set byl velice vyrovnaný a za stavu 6:6 a 7:6 v tajbrejku měl Evžen setbol, který nevyužil a první set prohrál 6:7. V setu druhém, do stavu 2:2 odolával Evžen o dva roky staršímu Bartoňovi. V závěru se ale prosadil hráč z Kopřivnice a vyhrál po setech 7:6 6:2.
Evžen si společně s Jirouškem připsali turnajové vítězství ve čtyřhře .