Holiš vyhrál Nike Junior Tour

BT MJ Tour. CZtenis. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

V Prostějově se dne 1.10. konal turnaj NIKE JUNIOR TOUR. Turnaj se koná ve věkových kategoriích mladší žactvo, starší žactvo a babytenis.
V kategorii mladšího žactva měl náš oddíl zastoupení v podobě Radima Bartáka. Ten v prvním kole nestačil na nasazeného Kellovského, kterému podlehl ve dvou setech. A druhým zástupcem našich barev byl Jirka Balun, který stejně jako Radim nestačil hned v prvním kole na Zenkera 1:6 2:6.  Vítězem turnaje se stal Děrkas, který si poradil s Vrbou ve dvou setech 6:3 7:5 a radoval se z postupu na celosvětové finále na Floridu. Kompletní pavouk turnaje [Single Under 12 Boys Main]
V kategorii dětí do 9-ti let na vítěze nečekala slunná Florida, ale za to krásné ceny od pořadatele a od značky nike.
V boji o finále v kategorii chlapců si poradil překvapivě hráč našeho oddílu Sedlář s Lenochem 6:2 a jako druhý postoupil další hráč našeho oddílu Holiš, který si poradil lehce se Šimečkem. Jejich vzájemný zápas vyhrál Holiš, který vyhrál 6:4 a stal se vítězem druhého ročníku nike JUNIOR TOUR do 9-ti let.
V kategorii dívek se stalo finále záležitostí hráček Prostějova. Slováková si poradila v boji o finále s Běhounkovou a Bolfová porazila Kaňkovou. Ve finále vyhrála Slováková nad Bolfovou 6:3 a po vítězství na BT Masters si připsala další turnajové vítězství.