Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Hráči oddílu 2008 – Klára Fabíková a Tomáš Prokop

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Michal Juda napsal…

11.10.2008 byla v Lužánkách oficiálně zakončena tenisová sezóna 2008. Tato sezóna byla označena jako první na novém působišti v Lužánkách. Z pozvaných se někteří omluvili, někteří nedostavili, ale i tak byla účast asi 70 dětí a dospělých potěšitelná.

V úvodu byly zhodnoceny soutěže družstev. Letošní sezóna byla označena jako průměrná ve vysokém standartu, který byl nastaven v letech minulých. Na MČR družstev postoupila družstva baby a mini tenistů. V ostatních mládežnických ligách se naše družstva pohybovala v popředí tabulky.
V soutěži dospělých se naše družstvo zúčastnilo druhé ligy, kde obsadilo pěkné čtvrté místo.
V soutěžích jednotlivců byly nejprve vyhlášeny talenty oddílu, což byli hráči a hráčky, kteří náš oddíl representovali v kategoriích baby a mini tenis.
Hráčkou oddílu se stala za rok 2008 jednoznačně Klárka Fabíková, která měla za sebou velice kvalitní sezónu. V kategorii chlapců byla situace složitější. Kvalitních hráčů a dobrých výsledků byla celá řada. Ve výběru na hráče oddílu byli : Studený, Barták, Kiss, Čtverák, Fabík a Prokop Tomáš. Z krásného poháru za hráče oddílu se nakonec radoval Tomáš Prokop. O hráči a hráčce oddílu rozhodovala trenérská rada.
Ve druhé části oficiálního programu vystoupil předseda BLTC pan Vanžura. Všem hráčům popřál v dalších sezónách hodně dobrých výsledků a aby byli v Lužánkách spokojeni.
Mezi pozvanými hosty byl předseda JTS pan Jiří Veselík, který nejprve předal poháry za vítězství v lize baby a mini tenise za JTS. Poté ve svém vystoupení vyzvedl výsledky našeho oddílu a upozornil na skutečnost, že oddílů, které pracují s mládeží stále ubývá a těch co jsou ochotni udělat pro své hráčky a hráče něco navíc je stále méně. Náš oddíl zařadil mezi těch málo oddílů, které jdou tou správnou cestou.

V samotném závěru byli všichni seznámeni s tím co se v tenisovém areálu v Lužánkách chystá a buduje. Mezi nejdůležitější úpravy, které budou moci hráčky a hráči využívat v sezóně 2009, patří umělé zavlažování, dva minitenisové kurty a celý areál bude vybaven chodníky a lavičkami. V těchto dnech byla dokončena oprava tribuny.
Ve sportovní činnosti klubu byl dán slib, že se bude ještě více než jindy dbát na týmového ducha oddílu a cíleně pracovat s rodiči na pravidelných schůzkách.

Závěr příjemného dopoledne umocnilo tradiční opékání klobás, které všem chutnaly.

Všem hráčům a hráčkám našeho oddílu přeji v zimní sezóně 2008/2009 hodně dobrých výsledků, tréninkové píle a radosti s tenisem . Na jaře 1.4.2009 na Vás čeká II. sezóna v Lužánkách a doufám, že se tady všichni sejdeme, bude nás víc a budeme ještě silnější nejen sportovně, ale i kolektivním duchem.

                             MJ

Fotogalerie ze závěrečné 2008 [zde]

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se