Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Jirka Pazdera, Milan Nguyen a Renata Pleskačová v Hodoníně

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Slušné výsledky a především dobré výkony a vzrůstající formu předvedli hned 3 naši hráčí na turnaji staršího žactva, který se konal o víkendu v Hodoníně.

Renata Pleskačová po výborném vstupu do roku 2010 na přeborech mladších žákyň, zkusila turnaj starší věkové kategorie a vybojovala si účast v semifinále, kde podlehla po bitvě až v super tiebreaku a odváží si tak pěkné 3.místo ze staršího žactva.

Milan Nguyen po celý víkend předváděl výborný tenis, který mu zajistil konečné 3.místo ve dvouhře, když v semifinálové přestřelce a velice rychlém zápase podlehl Michalovi Mrnkovi 2:6 1:6. K tomu přidal společně s Tomášem Líškou finálovou účast ve čtyřhře, kde jej dělil od vítězství jeden prohraný míček v super tiebreaku a skóre 8:10.

Pomalu a doufejme že jistě se do své formy vrací Jirka Pazdera, který každým zápasem v turnaji zlepšoval svůj výkon. V prvním zápase se trápil na servisu, naštěstí tak i jeho soupeř. Ve druhém zápase proti absolutní špičce slovenských mladších žáků si Jirka dal hodně záležet a do stavu 6:2 4:0 nebylo pochyb o vítězi. Stejně tak proběhlo i semifinále proti Jonáši Balunovi. Ve finále měl Jirka pomalejší rozjezd, nebo spíše Michal Mrnka do něj vletěl jak tornádo a Jirka prohrával 0:3. Od té chvíle, ale převzal taktovku zápasu do svých rukou Jirka a zápas v klidu dovedl do vítězného konce 6:4 6:1.

K vítězství ve dvouhře ještě přidal Jirka vítězství ve čtyřhře spolu s Michalem Mrnkou, když po velice vyrovnaném a především tenisově moc hezkém zápase, který upoutal svoji dramatičností pozornost všech přítomných, porazili výborně hrající pár Milan Nguyen-Tomáš Líška 6:4 3:6 10:8.

Všem gratulace za výborné výsledky

Výsledkový pavouk chlapci [zde] a děvčata [zde]

Fotogalerie z Hodonína [zde]

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se