Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Johanka 2x ve finále

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

V posledních dnech o sobě začíná dávat vědět hráčka našeho oddílu Johanka Dostálková. Johanka se zúčastnila během jednoho týdne dvou turnajů dorostenek. Johanka si nevedla na turnajích vůbec špatně.
31.7. se zúčastnila turnaje v Letovicích a v prvním kole si poradila se slovenskou hráčkou po setech 3:6 6:4 6:2. Ve druhém kole narazila na svou kamarádku a oddílovou spoluhráčku Adrianu Černou a vyhrála ve dvou setech 6:3 7:5. V semifinálové zápase se Johanka utkala s první nasazenou Procházkovou. Procházková musela zápas za stavu 6:1 5:4 ve svůj prospěch vzdát a do finále postoupila Johanka. Procházkové přeji brzké uzdravení. Ve finále se naše hráčka utkala s domácí Neužilovou a po setech 1:6 2:6 odešla poražena.

3.8. se konal další turnaj kategorie „C“ a Johanka nemohla chybět. V prvním kole měla volno a ve druhém porazila Lasákovou po setech 5:7 6:3 6:1. Knolová byla další soupeřkou naší hráčky. Johanka vyhrála 2:6 6:2 6:1. Semifinálový zápas proti Machalové začala Johanka tak jak většinu svých zápasů a to prohraným prvním setem. Jenže znovu dokázala, že je bojovnice a po setech 5:7 6:4 7:5 se radovala z postupu do finále. Finálová soupeřka Kováčova byla tentokrát nad její síly a prohra 2:6 3:6 znamenala krásné druhé místo.

Johance gratuluji a přeji,aby to do třetice vyšlo.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se