Kadulová a Holiš krajskými přeborníky

Předvánoční čas si zpříjemnili dva hráči našeho oddílu Míša Kadulová a Evžen Holiš. Oba dva se zúčastnili KP JTS pro ročníky narození 2000. Turnaj se konal 19.-21.12. v tenisové hale v Kyjově.
Oba naši hráči si vedli velice dobře a oba postoupili do finále turnaje.
Míša nezačala svůj finálový zápas proti Kacrové dobře a pustila soupeřku do vedení 1:5. Ani za tohoto stavu však nesložila zbraně a bojovala. Odměnou jí byl obrat v setu a vítězství 7:6. Druhý set pokračovala v dobrém výkonu a vyhrála 6:1. Společně s Kacrovou se probojovala i do finále čtyřhry, kde si poradili s dvojicí Dofková-Slezáková ve dvou setech.
Evžen se ve finále utkal s Kovaříkem z Rožnova. Po velice dobrém výkonu Evžena bylo dobojováno za necelou hodinu. Kovaříkovi zazpívali dva „kánáři“ a výsledek 6:0 6:0 byl na světě. Stejně jako Míša tak i Evžen si připsal společně s Kovaříkem vítězství i ve čtyřhře, když porazili dvojici Palan-Zapletal 6:2 6:2.
Obou našim hráčům patří velká gratulace. Za celý turnaj neztratili Míša a Evžen ani set a připsali si v mladším žactvu první úspěch.
Na dalších turnajích a v celém roce 2010 hodně štěstí.