Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Kam na tenis o ‘víkendu’ 14.-17.3.09

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Turnaj kategorie A starší žáci, hraje se na kurtech TK Most a bojovat tam vyjeli jako nasazená trojka David Kiss a nový člen našeho klubu Mirek Herzán.

Turnaj kategorie B mladší žáci, hraje se na kurtech TCP Kyjov a nasazenou osmičku drží hned 5+1 hráči našeho oddílu. Jako č.1 Patrik Brabec, č.2 Ondra Čtverák, č.3 Jirka Pazdera, č.4 Jirka Balun (ještě nedávno hráč TC-MJ, aktuálně TK Agrofert Prostějov), č.6 Vojta Prokop a č.8 Milan Nguyen.

Turnaj kategorie B mladší žákyně, hraje se nedaleko na kurtech ŽLTC Brno a do boje se zapojí jako nasazená č.4 Katka Stloukalová a dále Renata Pleskačová, Eliška Kolomazníková (která v posledních týdnech chytla slinu), Daniela Kosnáčová a Anna Maria Kalavská.

A nakonec jeden Tennis Europe U16 turnaj 8th Realsport Open 16, který se koná již od pondělí 9.3. v Milovicích a vrcholit bude tuto neděli. Zatím výborných výsledků zde dosahuje Tomáš Prokop, když mu v prvním kole byl za soupeře Marek Routa 6:3 6:2, ve druhém kole velice těžký soupeř (tady už lehkých soupeřů není) a spoluhráč ve čtyřhře Jakub Eisner 6:5 5:7 6:1 a dnes na Tomáše čeká ve čtvrtfinále, které se hraje v 9:00 Marek Jaloviec.

AKTUALIZACE : Tomáš dnes přehrál i Marka Jaloviece 3:6 7:6 6:4 a jde do semifinále.

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se