Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Kárany A – Adam Fabík

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

V Káranech u Prahy se hrál turnaj nejvyšší kategorie „A“ dospělých ,který je zařazen do okruhu OPTIM TOUR. Turnaj měl dotaci 40000 Kč ,takže se nehrálo jen o body do celostátního žebříčku ,ale také o slušný finanční obnos.
Z našich hráčů se turnaje zúčastnila trojice Studený,Fabík a Prokop. Fabík byl na turnaji nasazen a první den turnaje nehrál první kolo a ve druhém si poradil s výborně hrajícím Michalem Raabem 4:6,7:6,6:4. Ve stejné situaci se ocitl i Martin Studený ,který si ve druhém kole také poradil s Makrlíkem 2:6,6:3,6:4. V jiné pozici se nacházel Tomáš Prokop,který nebyl nasazen a musel odehrát dvě kola. V prvním kole si poradil s Vaculíkem 6:3,6:2 a ve druhém s nasazeným Luhanem 6:4,6:1.
Druhý den si Fabík poradil lehce s Dolejším 6:0,6:0 a ve čtvrtfinále porazil Línka 6:4,7:6.
Prokop měl ve třetím kole za soupeře Vojtíška. Náš hráč začal dobře a vedl 5:1 ,soupeř snížil na 5:4,ale koncovka patřila Prokopovi . Za stavu 6:4,1:0 soupeř vzdal. Ve čtvrtfinále čekalo na Tomáše překvapení turnaje v podobě brněnského Doležela. V prvním setu musel Tom odvracet vedení soupeře 3:5,0:40 ,ale zvládl to a zápas dotáhl do vítězného konce 7:5,7:5.
Martin Studený měl za soupeře Adamčíka a jak sám přiznal ,nebyl to dobrý den. Cítil se špatně a po setech 2:6,1:6 se s turnajem rozloučil.
Třetí den turnaje měl Adam F. za soupeře Musila. Adam znovu dokázal ,že je ve výborné formě a svého soupeře porazil hladce 6:0,6:1.
Tomáš P. měl o postup do finále bojovat s Tomanem . Ten byl ,ale po čtvrtfinálovém zápase odvezen do nemocnice pro naprosté vyčerpání.
Ve finále se utkali dva odchovanci našeho oddílu a již tato skutečnost je velkým úspěchem nejen obou hráčů,ale dobrou vizitkou našeho oddílu.Do zápasu lépe vstoupil mladší z dvojice finalistů Tomáš Prokop a vedl 3:1. Od tohoto stavu se začal stále více prosazovat Adam Fabík a závěr zápasu zcela ovládl. Po setech 6:3,6:0 si připsal turnajové vítězství a zaslouží velkou gratulaci.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se