Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Klára a Tomáš ve Villachu na ITF2

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

V rakouské Villachu se konal další turnaj kategorie ITF do 18-ti let. V krásném tenisovém areálu se dvojice Klárka Fabíková a Tomáš Prokop neztratila.
Oba dva si vedli výborně hlavně ve čtyřhře. Tomáš měl za spoluhráče Hellera (GER) a los jim příliš nepřál. V prvním kole jim stál v cestě první nasazený pár King-Wunner. Hladké vítězství po výborném výkonu bylo překvapivé 6:1 6:3. Ve druhém kole je čekala belgická dvojice De Loore-Merckx , se kterou si poradili 6:2 6:4. V boji o finále se utkali s dvojicí Salaba-Stifelmayer v dramatické koncovce 6:3 2:6 10:3.
Nejlepší výkon si Tomáš s Kellerem schovali na finále, kde doslova rozstříleli švédskou dvojici Averfalk-Lindmark za necelou hodinu 6:2 6:2.
Pokaždé když byla naše dvojice Klárka-Tomáš pohromadě tak se navzájem hnali svými výkony. Klárka opět nechtěla zůstat pozadu a také nezůstala. Ve dvojici se Slovenkou Budkovskou měli v prvním kole volno a ve druhém porazily dvojici Gabb-Lotz 5:7 6:1 10:4. Semifinále proti Nikotiny-Stoica bylo jen pro silné nervy. Štěstí se přiklonilo ke Klárce a její spoluhráčce a po setech 4:6 7:5 10:6 se mohly radovat z postupu do finále. Tam je čekaly Češky Mendesová-Rohanová.
Dramatickou koncovku prvního setu zvládly lépe soupeřky 6:7. Klárka s Bukovskou však bojovaly dál a druhý set se rozhodoval také v samém závěru. Jenže všechno štěstí si asi vybraly v předešlých zápasech a tak set dopadl znovu 6:7.
Ve dvouhrách se Klárka probojovala do čtvrtfinále a Tomáš do druhého kola.
Výsledkové pavouky turnaje La Vie Sport Junior Cup Villach 2010 (zde)

Na mezinárodním poli bojovali i další hráči našeho oddílu.

Vojta Prokop absolvoval svůj první reprezentační výjezd do 12-ti let a z Francie si přivezl krásné třetí místo ze čtyřhry, které vybojoval společně s Riklem.
Výsledkové pavouky turnaje 20 EME PASSAGESPOIRS (zde)

Jirka Pazdera vybojoval v Rakovníku své první body do žebříčku ETA14, když se úspěšně probojoval kvalifikací do hlavní soutěže.
Výsledkové pavouky turnaje BOHEMIA CAFEX CUP (zde) ; fotogalerie z turnaje (zde)

Všem našim hráčům gratuluji a hodně úspěchů na dalších turnajích.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se