Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Klárka Fabíková representovala ČR na Winter Cups

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Michal Juda napsal…

Ve dnech 6.-8.2.09 se hrála v běloruském Minsku jedna ze skupin letošního WINTER CUPS, který je považován za mistrovství Evropy do 16 let.
V kategorii dívek representovala Českou republiku hráčka našeho oddílu Klárka Fabíková. Klárce tím patří primát, protože jako první hráčka našeho oddílu nakoukla do některého representačního výběru.
Klárka nastoupila hned k prvnímu utkání proti silné Ukrajině. Její soupeřkou byla Svitolina. Klárka bojovala, ale tentokrát to na soupeřku nestačilo a porážka 2:6 4:6 znamenal první bod pro Ukrajinu. Do druhé dvouhry nastoupila Allertová, která dokázala na Ivaněnko uhrát pouze jeden set a porážka 0:6 7:5 1:6 znamenala porážku celého družstva. Závěrečná čtyřhra, ve které vedle Allertové nastoupila Vágnerová proti dvojici Svitolina-Ivaněnko potvrdila sílu Ukrajiny a porážka 1:6 3:6 upravila konečný stav na 3:0 pro Ukrajinu.
V boji o páté místo nastoupily naše hráčky proti Švédkám. První bod našeho družstva získala Vagnerová, když dokázala porazit Milutinovič 6:1 7:5. Na 1:1 na zápasy vyrovnala za Švédsko Ulvefeld v zápase proti Allertové 3:6 6:4 6:2. O všem rozhodla závěrečná čtyřhra, ve které dvojice Vagnerová-Fabíková porazily Njuki-Ulvefeld 6:1 6:1 a vybojovaly páté místo.
Klárce gratuluji nejen k rozhodujícímu bodu proti Švédkám, ale hlavně k tomu, že se svými výsledky probojovala do representace ČR.
Konečné pořadí v Minsku:
1. Bělorusko
2. Ukrajina
3. Rusko
4. Litva
5. ČR
6. Švedsko

                                                   MJ

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se