Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Klárka Fabíková v JAR

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Na přelomu února a března se Klárka Fabíková zúčastnila dvou turnajů v jihoafrickém Potchefstroomu.Turnaje byly zařazeny do celosvětového okruhu ITF 18 kategorie 2 a nesly společný název RIAAN VENTER JUNIOR 2011.
Do prvního turnaje vstoupila Klárka zápasem s Němkou Nuber a vítězství 6:4 6:1 ji posunulo do druhého kola. Tam si poradila s Benoit (BEL) 6:0 6:3. Ve čtvrtfinále Klárka nestačila na hráčku ze Švýcarska Bianco a po setech 4:6 0:6 se rozloučila s turnaje ve dvouhře.
V turnaji ve čtyřhře si Klárka společně s Angličankou Ren vedla výborně. V prvním kole porazily Buene(GER) King (USA) 7:5 6:3, ve druhém kole Benoit,Kearts(BEL) 6:4 7:6. Semifinálovými soupeřkami byla dvojice De Sutter(BEL) Von Deichmann(LIE) a po setech 7:5 6:2 postoupila Klárka se svou spoluhráčkou do finále.
Finálový zápas proti Bianco(SUI) Bogolyi(UKR) byl velice vyrovnaný, ale více štěstí v koncovce měly soupeřky a po setech 4:6 6:7 se musela Klárka spokojit s krásným druhým místem.

Do druhého turnaje vstoupila Klárka vítězstvím nad domácí hráčkou Van Zyl 6:1 6:1. Ve druhém kole odehrála Klárka třísetový zápas s dobrým koncem proti Rey (SUI) 6:3 2:6 6:2. Čtvrtfinále proti Ukrajince Bogoliy zvládla naše hráčka výborně a po setech 6:3 6:3 se radovala s postupu do semifinále. Tam svedla Klárka velkou bitvu s pozdější vítězkou turnaje Vekic (CRO), ale po setech 7:5 4:6 2:6 se s turnajem loučila.
Čtyřhru hrála Klárka opět s Angličankou Ren. V prvním kole si poradily s Heil (AUT) Nuber(GER) 6:1 7:6 a ve druhém Deigman(GER) King(USA) 6:4 6:1. Semifinále proti dvojici Dunne(GBR) Rey(SUI) bylo jednoznačnou záležitostí a vítězství 6:0 6:3 znamenalo postup do finále. Finálové soupeřky Korashvili (UKR) Vekic(CRO) k zápasu nenastoupily a Klárka se svou spoluhráčkou Ren se staly vítězky celého turnaje.

Klárka podávala v Africe velice dobré výkony a přiblížila si svůj sen, kterým je start v Paříži.
K jejím výsledkům jí gratuluji a na dalších turnajích přeji dobrou formu.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se