Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

KP JTS družstev BabyTenis

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Soutěž družstev v „BABY TENISU“ dospěla do svého finále. Této kategorie se mohou zúčastnit hráči a hráčky do 9-ti let. To znamená,že pro letošní ročník byly na soupiskách jednotlivých družstev děti ročníku narození 2002 a mladší.
Kvalifikačními skupinami ,které určilo finálovou osmičku ,prošlo 40 družstev. Úspěchem našeho oddílu bylo ,že se mezi osmičku nejlepších družstev v kraji dostali dvě naše družstva. Kromě dvojice našich , se závěrečného turnaje zúčastnily družstva : Prostějova,Otrokovic,Třebíče,TC Brno,ŽLTC Brno a Lužic.
Naše „A“ družstvo nastupovalo ke svým zápasům v sestavě : Pozdenkov,Zavřel, Madle, Krejčí. Soupeřem pro první kolo bylo družstvo Třebíče. Naši dokázali rozhodnout již po dvouhrách a vyhráli hladce 4:0.
„B“ družstvo nastupovalo v sestavě :Ziegelbauer,Holišová, Horký , Denk,Hübl . V prvním kole mělo za soupeře největšího favorita ,Agrofert Prostějov. Favorit vyhrál hladce 4:0 a naši šli do bojů o 5-8 místo.
Naše áčko čekalo v semifinále družstvo TC Brno . V brněnském derby se radovali naši z postupu do finále. Po dvouhrách bylo rozhodnuto 4:0. Béčko nestačilo na Lužice a po porážce 1:5 bojovalo v dalším zápase o 7.místo.
Finálový zápas přinesl vítězství družstva Prostějova 5:1 a na naše družstvo zbylo krásné druhé místo. Celé družstvo podalo ve finále výkony na hranici svých možností.Nejlepším zápasem byl zápas jedniček mezi Pozdenkovem a Vítkem . Náš hráč sice prohrál 5:7 ,ale podal výborný výkon. Jediný bod získala dvojice Pozdenkov/Zavřel ,která si poradila s párem Vítek/Huňková 6:1.
V posledním zápase nezklamalo ani naše béčko,které si poradilo s družstvem Otrokovic 5:1 a obsadilo 7.místo.
Konečné pořadí:
1. AGROFERT PROSTĚJOV
2. TC-MJ tenis A
3. ŽLTC BRNO
4. TC BRNO
5. BANÍK LUŽICE
6. HTK TŘEBÍČ
7. TC-MJ TENIS B
8. OTROKOVICE

Fotogalerie z turnaje [zde]

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se