Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Krajské přebory mladšího žactva zima 13/14

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Letošní zimní přebory mladšího žactva hostila Vysočina. V termínu 11.-13.1. se o postup na MČR a titul krajských přeborníků ,utkaly dívky v Jihlavě a chlapci v Třebíči.

V kategorii chlapců měl náš oddíl své želízko v ohni v podobě Petra Pozdenkova. Petr byl v turnaji nasazen jako pětka a první dvě kola zvládl velice lehce. Ve čtvrtfinále,které bylo nejen bojem o semifinálovou účast ,ale také zápasem o postup na MČR určil los Petrovi za soupeře druhého nasazeného Vítka. Petr bojoval,ale na svého soupeře tentokrát nestačil a po setech 5:7,2:6 bude muset spoléhat jestli mu účast na MČR zaručí volná karta.

V kategorii dívek nás reprezentovala Sašenka Holišová. Ta měla úkol ještě těžší než Petr.Účast na MČR jí mohlo zajistit pouze finále. Saša šla turnajem zápas od zápasu a bez větších problémů postoupila do semifinále. V boji o finále jí čekala Klimovičová z Prostějova. Ve vyrovnaném zápase se v koncovce prosadila Saša 6:2,3:6,6:4 a vybojovala postup na MČR. Ve finále naše hráčka nestačila na první nasazenou Uherkovou .

Oběma gratuluji za předvedené výkony a děkuji za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se