Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Los a detailní program BT MJ Wilson Tour MASTERS léto 2008

BT MJ Tour. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Kompletní program pro oba hrací dny a rozlosování turnaje MASTERS léto 2008 okruhu BT MJ Wilson Tour !!!

Skupina A Skupina B
  Lenoch Jan Přerov   Lušovský Michal Přerov
  Dubský Marek TK Neridé   Velek Daniel Tábor
  Holiš Evžen TC MJ   Hrunčák Dominik Bratislava
  Šimeček Martin Přerov   Jiroušek Tomáš TK Neridé
  Langmajer Dominik Klatovy   Sedlář David TC MJ
           
Skupina A
Skupina B
  Kaňková Lucie Praha   Slováková Anna Prostějov
  Běhounková Lucie Lišov   Bolfová Tereza Prostějov
  Pillarová Alexandra Michalovce   Kerdíková Petra Bratislava
  Seduchová Natálie Žilina   Matušová Barbora Šamorín
  Kadulová Michaela TC MJ   Matějíčková Kristýna TC MJ

 

SOBOTA NEDĚLE
  8:30 slavnostní nástup a zahájení   9:00 semifinále chlapci
          semifinále dívky
  9:00 Lenoch – Langmajer     o 5.-8. místo chlapci
    Dubský – Šimeček     o 5.-8. místo dívky
    Lušovský – Sedlář      
    Velek – Jiroušek   10:00 dohrávka čtyřhry
    Kaňková – Kadulová      
    Běhounková – Seduchová   13:00 finále chlapci
    Slováková – Matějíčková     finále dívky
    Bolfová – Matušová     o 3. místo chlapci
          o 3. místo dívky
  10:00 Holiš – Langmajer     o 5. místo chlapci
    Lenoch – Šimeček     o 5. místo dívky
    Lušovský – Jiroušek     o 7. místo chlapci
    Hrunčák – Sedlář     o 7. místo dívky
    Pillarová – Kadulová     o 9. místo chlapci
    Kaňková – Seduchová     o 9. místo dívky
    Slováková – Matušová      
    Kerdíková – Matějíčková   15:00 slavnostní zakončení
           
  11:00 Lenoch – Holiš   15:30 focení
    Langmajer – Dubský      
    Velek – Sedlář   16:00 závěr
    Lušovský – Hrunčák      
    Kaňková – Pillarová      
    Běhounková – Seduchová      
    Slováková – Kerdíková      
    Bolfová – Matějíčková      
           
  13:00 Lenoch – Dubský      
    Holiš – Šimeček      
    Lušovský – Velek      
    Hrunčák – Jiroušek      
    Kaňková – Běhounková      
    Pillarová – Seduchová      
    Slováková – Bolfová      
    Kerdíková – Matušová      
           
  14:00 Holiš – Dubský      
    Šimeček – Langmajer      
    Velek – Hrunčák      
    Jiroušek – Sedlář      
    Běhounková – Pillarová      
    Seduchová – Kadulová      
    Bolfová – Kerdíková      
    Matušová – Matějíčková      
           
  15:00 čtyřhry      
           

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se