Martin Kobza na Spartě ve finále ITF G4

V Praze na Spartě se hrál turnaj ITF 18 kategorie 4. Turnaje se zúčastnil z našich hráčů Martin Kobza. Martinovi patřilo před tímto turnajem 217 místo na žebříčku ITF. V případě úspěchu by se posunul do druhé stovky.
Martin byl do turnaje nasazen jako dvojka. V prvním kole si poradil s Tatlotem (FRA) 6:4,7:5. Ve druhém kole lehce porazil Štauberta (CZE) 6:2,6:1. Ve čtvrtfinále čekal na Martina pátý nasazený Kianička (SK). Martin nedal svému soupeři žádnou šanci a vyhrál hladce 6:1,6:1.V semifinále se v brněnském souboji utkal náš hráč s Doleželem (CZE) a vyhrál ve dvou setech 6:2,6:3. Finálový zápas proti Pitrovi (CZE) začal Martin ve velkém stylu a vyhrál první set 6:0. Od druhého setu začalo Martinovi odcházet první podání a zápas se začal odehrávat v dlouhých výměnách. Druhý set Martin prohrál 3:6. Ani ve třetím setu se nemohl Martin spolehnout na svou největší zbraň ,podání a po dvou a půl hodinách odešel poražen 6:0,3:6,4:6.
I přes finálovou porážku odehrál Martin výborný turnaj a patří mu gratulace.