Martin Kobza na turnaji v Budapešti – SUPER !!!

Turnaje ITF 4 v Budapešti se zúčastnil Martin Kobza. Martin měl v posledních dnech výbornou formu. Dokázal vyhrát bez ztráty setu turnaj mužů na Kraví Hoře a proto odjížděl do Budapešti s odhodláním se pokusit o co nejlepší výsledek.
Martin byl na turnaji nasazen jako pětka a v prvním kole měl volný los. Ve druhém kole si lehce poradil s Maďarem Agostonem 6:3,6:2. Ve třetím kole si doslova pohrál s Tunisanem Ferchichi 6:0,6:0. V cestě do semifinále stál Martinovi Maruscák ze Slovenska. Martin vyhrál ve dvou setech 6:3,7:5. Finále bylo pro Martina nadosah, stačilo porazit Australana Babanina . Martinova výborná forma gradovala a po výsledku 6:0,6:0 se mohl radovat z postupu do finále.
Finálovým soupeřem byl Oravec ze Slovenska . Martin prohrál první vyrovnaný set 5:7 a i set druhý dospěl do dramatické koncovky ,tu zvládl Martin 7:6. O výsledku rozhodoval třetí set ,v něm byl Martin jistější a zaslouženě vyhrál 6:1. Martin si připsal již druhé turnajové vítězství v této sezóně . Po vítězství v Turecku se prosadil i na turnaji v Maďarsku. Martinovi gratuluji a v pondělí by se měl posunout na světovém žebříčku ITF na začátek třetí stovky.