Martin Kobza vyhrál turnaj ITF v Turecku

V turecké Antályi se konal ve dnech 4.-9.4. turnaj kategorie ITF 18/ 4. Turnaje se zúčastnil i hráč našeho oddílu Martin Kobza.
Martin měl v prvním kole volno a ve druhém si poradil s domácím Yurtacanem 6:3 6:3. O postup do čtvrtfinále porazil Martin dalšího Turka Ykela 6:2 6:3. Ve čtvrtfinále nedopadl s Martinem lépe ani Němec Gohlke a vítězství 6:4 6:2 znamenalo Martinův postup do semifinále. Tam povolil Martin prvnímu nasazenému Kapukiranovi z Turecka uhrát pouze jednu hru a po setech 6:1 6:0 postoupil do finále. Ve finále čekal Martina Chorvat Coric. Ve vyrovnaném zápase začal Martin dobře a vyhrál první set 6:4. Druhý set se dostal do „tajbrejku“ kde se nakonec 9:7 radoval Martin. Po setech 6:4 7:6 vyhrál svůj první turnaj ITF.
Ve čtyřhře společně s Hadrovou postoupil do semifinále, kde nestačili na švédskou dvojici Bergeri-Johnsson a prohráli 4:6 2:6.
Za vystoupení v Turecké Antaiyi patří Martinovi velká gratulace. Doufejme, že Martinovi forma vydrží i na dalším turnaji ITF v Píešťanech, který začíná 19.4.