Martin Studený vítězí na ŽLTC

Ve dnech 25.-27.9. se konal na kurtech ŽLTC Brno turnaj dospělých. Turnaj byl v termínové listině zařazen do kategorie „B“. Na turnaji se sešla velice kvalitní účast 32 hráčů.
Z našeho oddílu se turnaje zúčastnili Martin Studený a Jirka Kaláb. Martina doplnil do čtyřhry další hráč našeho oddílu Tomáš Prokop.
Jirka se s turnajem rozloučil ve druhém kole, když nestačil na pozdějšího semifinalistu Hůzu.
Martina zastihl turnaj ve výborné formě. V prvním kole si poradil s Hönigem 6:3 6:4 a ve druhém lehce s Nešporem 6:2 6:2. Čtvrtfinálové utkání proti Šmídovi mělo velice vyrovnaný první set. Martin však zvládl lépe koncovku a ve druhém setu byl jednoznačně lepší a po setech 7:6 6:0 postoupil do semifinále. Tam čekal na Martina Hůza, který si poradil ve čtvrtfinále s druhým nasazeným Cymorkem. Martin nedal Hůzovi žádnou šanci a vyhrál ve dvou setech 6:1 6:3.
Finálový zápas proti Perůtkovi začal lépe Martin a vyhrál první set 6:3. Po prohraném druhém setu 1:6, se ve třetím setu znovu prosadil Martin 6:3 a stal se vítězem turnaje.
Společně s Tomášem Prokopem se probojoval i do finále čtyřhry, které museli naši hráči vzdát z důvodů odjezdu Tomáše do zahraničí.
Martinovi gratuluji a v sezóně 2010 přeji hodně štěstí.