Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

MČR družstev mladší žactvo 2011 Jihlava

Družstva. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Stalo se již tradicí ,že MČR družstev mladšího žactva se koná v Jihlavě. Místo je vybráno velice dobře. Díky spolupráci dvou oddílů (ČLTK Jihlava a Spartaku Jihlava) se podařilo vytvořit ideální podmínky k pořádání této akce.
Potřetí v řadě a celkem po čtvrté se MČR účastní i náš oddíl. V letošním roce nás na této významné akci reprezentovali : Hrnčák,Sedlář,Bugaj,Palan,Pařízek,Guziurová,Konečná a Kadulová.
1.DEN
První den MČR se hraje tak zvaná „baráž“. Osm družstev se utká o čtyři postupové místa. Vítězové zůstávají na další část MČR a poražení mistrovství opouštějí. V barážovém utkání narazilo naše družstvo na TK Slavia Plzeň. Naše družstvo si se svým soupeřem poradilo bez větších problémů a vyhrálo 6:3.
2.DEN
Druhý den se do MČR zapojí i silné „velkokluby“ Prostějov,Sparta,Neride,ČLTK Praha.
K našim byl los příznivý a s kvarteta nasazených nám přidělil toho nejhratelnějšího. Samotný zápas však ukázal ,že i tento soupeř byl jednoznačně nad síly našich. I přes výborné výkony Davida Sedláře,který se podílel na zisku obou bodů ,byl konečný stav 2:7.
3.DEN
V boji o 5-8. místo se muselo naše družstvo obejít bez své jedničky Dominika Hrunčáka . Proti celku Vysočan naši bojovali do posledního míčku. O postupujícím rozhodovala poslední čtyřhra. Dvojice Pařízek/Bugaj nakonec prohráli s dvojicí Matyáš/Hajdoni 6:4,3:6,4:6. Porážka 4:5 znamenala boj o konečné 7.místo.
4.DEN
V boji o konečné 7.místo čekal naše družstvo Hradec Králové. Opět bez Hrunčáka ,čekal na naše družstvo těžký úkol. Výborně zahrál opět David Sedlář a bojovností ho doplnil Dominik Polan ,kteří vyhráli své dvouhry. Ostatní členové družstva podali bojovné výkony,ale na vítězství to nestačilo. Porážka 3:6 znamenala,že naše družstvo obsadilo na MČR konečné osmé místo.

Závěrem bych chtěl poděkovat sponzorům našeho oddílu : Microtex, B + B commercial aktivity s.r.o. a manželům Palánovým, že přispěli a nenechali celou tíhu výdajů na našem oddíle. Majitel firmy B + B pan Bugaj ,se dokonce ujal dvou rolí .Jednak byl poslední dva hrací dny kapitánem družstva a dětem se postaral o program ve volném čase (multikino,aquapark).
Poděkování patří i všem hráčům za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se