Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

ME družstev U12 – den čtvrtý a páté místo

CZtenis. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Čtvrtý den ME družstev do 12-ti let byl ve znamení zápasů o konečné umístění. Naši hráči měli za soupeře družstvo Bosny a Hercegoviny.
Naši nastoupili v sestavě Čtverák a Nouza. Ondra Čtverák si nejprve poradil s Marinovičem 7:5 6:3 a naši vedli 1:0. O druhý bod se postaral Petr Nouza, který bez větších problémů porazil Dzakulu 6:3 6:1. Závěrečnou čtyřhru soupeř vzdal a tak naši zvítězili 3:0 na zápasy a obsadili konečné páté místo.
Dvě postupové místa nakonec v závěrečných zápasech vybojovali družstva Ruska a Francie, které své zápasy o postup vyhrály hladce 3:0.
Jak hodnotí vystoupení našich hráčů kapitán ČR Jan Kadula: „Naše družstvo mělo velkou smůlu ve vylosování. Ve skupině měli obě postupující družstva a ještě silné Estonsko. Druhou skupinu by určitě vyhráli. Pravdou zůstává, že na družstvo Ruska neměli a zápas s Francii i když smolně,tak prohráli. Reálně mohlo naše družstvo skončit na třetím místě, ale do další fáze ME postupovali ze sedmi družstev jen dvě.
Co se týče trojice Čtverák, Prokop, Nouza tak všichni odehráli zápasy na hranici svých možností. Znovu musím vyzdvihnout výkon Rusů, kteří měli daleko profesionálnější přístup než naši hráči.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se