Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Naši hráči na turnajích o víkendu 11.-13.6.11

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Soutěže družstev měly tento víkend (11.-12.6.) volno a tak se naši hráči a hráčky rozjeli na nejrůznější turnaje jednotlivců.
Kategorie dospělých měla na programu KP JTS ,které byly kvalifikací na MČR. Turnaj se konal v Uh. Hradišti a v početném poli ,které čítalo téměř 40 hráčů ,si vedl výborně odchovanec našeho oddílu (nyní student americké university ) Adam Fabík . Adam jako nasazený hráč č.2 měl v prvním kole volno a ve druhém si poradil s Žemlou 6:4,6:2. Ve třetím kole porazil Vrbu 6:3,6:1 a postoupil do čtvrtfinále. Ve čtvrtfinále nedal žádnou šanci prostějovskému hráči Perůtkovi a po setech 6:4,6:1 se mohl připravovat na semifinále proti oddílovému spoluhráči Kobzovi. Ten podával v Hradišti výborné výkony. V prvním kole si Martin poradil s Podhájským 6:0,7:5 ,ve druhém s Kozelským 6:4,6:2 a ve čtvrtfinále s Prokopem 6:4,6:3. Adam vyhrál první set 6:4 a ve druhém mu vyčerpaný Martin zápas za stavu 4:1 vzdal. Ve finále se utkali dva nejvýše nasazení hráči. Soupeřem Adama byl první nasazený Nebojsa. Ani ve finále neztratil Adam set a vyhrál 6:2,7:5 a stal se „KRAJSKÝM PŘEBORNÍKEM“.
Adamovi patří velká gratulace.

Druhá nejvýznamnější akce tohoto víkendu,byl KP JTS staršího žactva. Stejně jako v kategorii dospělých, tak i v Jihlavě se hrálo o postup na MČR. V turnaji si vedl výborně Jirka Pazdera.Od prvního kola procházel turnajem bez velkých problémů. V prvním kole měl volný los a ve druhém si lehce poradil s Hájkem 6:2,6:0..Ve třetím kole porazil Mišturika 6:4,6:1 a ve čtvrtfinále Holuba 6:2,6:1. Turnajem procházel velmi lehce i další hráč našeho oddílu Vojta Prokop.Vojta porazil ve druhém kole Holiše 6:3,6:2, ve třetím Juráska 6:1,6:2 . Ve čtvrtfinále si lehce poradil se Šoukalem 6:0,6:2. Turnajový los svedl právě tyto dva hráče proti sobě v semifinále. První set vyhrál Vojta 6:3 a s často chybujícím Jirkou to nevypadalo dobře. Od poloviny druhého setu si Jirka lépe připravoval vítězné míče a i když Vojta bojoval co mohl, tak se zápas začal pomalu otáčet. Koncovku setu zvládl lépe Jirka a vyhrál 7:5 a srovnal na 1:1 na sety. Vojtovi začaly v polovině třetího setu docházet síly a toho dokázal Jirka využít . Vyhrál třetí set 6:2 a mohl se radovat z postupu do finále.Když pominu Vojtovy výstřelky v chování, tak musím oba hráče pochválit za předvedené výkony. Finálový zápas proti Němečkovi musel Jirka vzdát . Důvodem byly studijní povinnosti.

Mladší žáci mají svoje přebory odehrané, a tak se mohli zúčastnit turnaje na Kraví Hoře. Z našich hráčů si vedl nejlépe Honza Pařízek ,který dokázal celý turnaj vyhrát.
V prvním kole porazil svého jmenovce 6:2,6:3 ,ve druhém Navrátila 6:2,6:2. O postup do semifinále si poradil s Podsedníkem 7:5,6:1 . Honzovu dobrou formu pocítil na vlastní kůži Steinhauser 6:1,6:1 v semifinále ,tak i ve finále Křipský 6:1,6:1. Honzovi gratuluji.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se