Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Našim hráčům se v Jundrově dařilo

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Náš oddíl byl ve dnech 18.-20.12. pořadatelem turnaje staršího žactva. Turnaj byl sice zařazen do kategorie „C“, ale díky kvalitnímu obsazení se jednalo o „sedmičku“ u chlapců a dívky měly „čtverku“. Turnaje se zúčastnila většina našich starších žáků a žaček.
U chlapců si z našich hráčů vedl výborně první nasazený Jirka Pazdera, který měl na cestě do finále nejvíce práce s dalším domácím nevyzpytatelným Vojtou Prokopem. Ten nakonec s Jirkou prohrál ve dvou setech 3:6 3:6, ale předvedl dobrý tenis. Jirka si ve finále díky razantní hře ze základní čáry s minimem chyb poradil s Hartlem 6:2 6:1.
Z dalších našich hráčů se probojoval do čtvrtfinále Patrik Brabec, který prohrál nešťastně s Gálem 6:1 4:6,4:10. Milan Nguyen doplatil na nepříznivý los a prohrál s Hartlem 5:7 4:6. Porážka ho mrzela o to víc, že v prvním setu vedl 5:3 a ve druhém 3:1.
Ve čtyřhře si výborně vedla dvojice Prokop-Pazdera, která si ve finále lehce poradila s dvojicí Brabec-Hartl 6:0 6:0
V kategorii dívek se našim hráčkám také dařilo na výbornou. První nasazená Pleskačová postoupila do semifinále lehce. Tam narazila na Koníčkovou, která jí nečekaně potrápila kvalitní hrou. Renáta Pleskačová nakonec vyhrála 6:2 5:7 10:5 a postoupila do finále.
Ve čtvrtfinále na sebe narazily dvě naše hráčky Kolomazníková a Kalavská. Obě předváděly velice dobrý tenis. Z postupu se po setech 6:3 6:1 radovala Kolomazníková. Elišku K. čekala v semifinále nebezpečná Stískálková. Eliška vyhrála první set 6:2 a všechno vypadalo jednoduše. To by ale nebyla Eliška kdyby nepřidala malé drama a nakonec vyhrála po setech 6:2 5:7 10:6. Finále mezi Pleskačovou a Kolomazníkovou přineslo velký boj o každý míček. Z vítězství se nakonec radovala Pleskačová po setech 7:6 4:6 10:6.
Ve finále čtyřhry zvítězila dvojice Pleskačová-Guziurová na Kolomazníkovou-Kalavskou 6:2 5:7 10:6.
Všem našim hráčům a hráčkám gratuluji a přeji hezké Vánoce.

Fotogalerie z turnaje [zde]

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se