Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Našim se na úvod zimní sezóny dařilo

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

TOMÁŠ PROKOP – KP DOSPĚLÝCH TŘEBÍČ
Po delší době se představil ve výborné formě Tomáš Prokop. Na silně obsazeném turnaji dospělých, který byl kvalifikací na MČR si se svými soupeři pohrál jako kočka s myší.
V prvním kole měl Tomáš jako čtvrtý nasazený volno a ve druhém si poradil s oddílovým spoluhráčem Kalábem 6:0,6:2. Ve čtvrtfinále se Tomáš utkal se Štěpánem Šafránkem 6:2,6:0. Lépe nedopadl ani jeho mladší bratr Václav Šafránek a po setech 6:0,6:1 postoupil Tomáš do finále. S Hrabcem si poradil rovněž hladce ve dvou setech 6:0,6:1 a stal se Přeborníkem kraje.
Tomáš se na turnaji prezentoval bezchybnou hrou a na své oblíbené antuce nedal soupeřům šanci.

MARTIN KOBZA – ITF 18 kat.5 ZÁHŘEB
Martin se na turnaji v Záhřebu dostal díky svému žebříčku (1072) do hlavní soutěže, kde si poradil se sedmým nasazeným Djerem (SRB) 7:5,6:0. O postup do čtvrtfinále se utkal s Levarem (CRO) a po dobrém výkonu vyhrál 6:2,6:2. Dobrý zápas odehrál i proti čtvrtému nasazenému Bartovi (HUN), ale po setech 4:6,6:4,2:6 do semifinále nepostoupil.

JAKUB TYLLICH – DOROST C kat. 5 MOR. SLAVIE
Na turnaji si velice dobře vedl Jakub Tyllich, který ve dvouhře postoupil do finále. Tam sice nestačil na Majdu a prohrál po setech 3:6,4:6. Vše si vynahradil ve čtyřhře, kde společně s Kolářem porazili dvojici Šefr/Fuksa 6:2,6:2.

ALEX RYBÁŘ – ML.ŽACTVO C kat.2 ŽLTC BRNO
Na svém prvním turnaji v kategorii mladšího žactva si vedl velice dobře Alex Rybář. V prvním kole si poradil s Valigůrou 6:4,6:3 a ve druhém s Navrátilem ve třech setech 6:2,4:6,6:2. V semifinále nestačil na prvního nasazeného Gregoroviče a po setech 0:6,0:6 zakončil svou cestu turnajem.

HOLIŠ EVŽEN – ML.ŽACTVO (A) kat. 14 NERIDE
V Praze na Neride se hrál první turnaj kategorie A v letošní sezóně. Na turnaji podal dobré výkony Evžen Holiš. V prvním kole si lehce poradil s Podsedníkem 6:1,6:0 a ve druhém se Šimečkem 6:4,6:2. Ve čtvrtfinále svedl velkou bitvu s druhým nasazeným Šmídem, ale po setech 6:7,5:7 odešel poražen.

JIŘÍ PAZDERA – VOJTA PROKOP ETA 14 (1) MILOVICE.
Na mezinárodní turnaj se vydala dvojice našich starších žáků Pazdera / Prokop. Oba se dostali do kvalifikace, kde si nevedli vůbec špatně. Jirka P. si v prvním kole poradil s Wesselsem 6:3,7:5 a ve druhém s Petrusicem 6:4,6:2. Oba soupeři byli z Německa. Jirka se stal jediný český zástupce z 8 hráčů, který si uhrál postup do hlavní soutěže, která startuje v úterý,
Vojta P. měl v prvním kole za soupeře Krankla z Rakouska. Vojta vyhrál ve dvou setech 6:2,6:1. Ve druhém kole vzdoroval hlavně v prvním setu Němci Andruschovi, ale porážce 5:7,0:6 nezabránil.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se